19:56 19.02.2020

НБУ розпочав підготовку до тестування подання йому звітності небанківськими фінустановами

2 хв читати
НБУ розпочав підготовку до тестування подання йому звітності небанківськими фінустановами

Національний банк України (НБУ) в рамках проекту "спліт" розпочав підготовку до тестування подання йому звітності небанківськими фінансовими установами (НФУ) в уніфікованому форматі відповідно до практики збору звітності центробанком, ідеться в повідомленні на сайті НБУ.

Як зазначено в повідомленні, обсяг звітності, періодичність її надання та кількість звітних показників відповідатиме законодавству України та чинним нормативно-правовим актам регуляторів фінансового ринку й не змінюватиметься до кінця 2020 року.

"Тестове надання звітності має допомогти компаніям швидше адаптуватися до змін у форматі надання даних. Подання звітності здійснюється через спеціальний ресурс Національного банку portal.bank.gov.ua, доступ до якого потребує попередньої реєстрації", - йдеться в повідомленні.

НБУ до 28 лютого 2020 року збиратиме актуальну інформацію про НФУ для реєстрації на вебпорталі. НФУ має поштою направити листа до департаменту статистики та звітності НБУ з інформацією відповідно до шаблона, розміщеного на сайті НБУ. Лист має бути підписаний керівником і завірений печаткою юридичної особи.

З 1 березня 2020 року зареєстровані компанії зможуть у тестовому режимі подати звітність до НБУ. Для цього на сайті НБУ буде розміщено реєстр тестових звітних показників.

Реєстр поступово наповнюватиметься звітними файлами, які наразі НФУ подають до Нацкомфінпослуг.

З 1 червня 2020 року на сайті буде розміщено повний реєстр звітних показників для НФУ.

Починаючи з 1 липня 2020 року НФУ подаватимуть звітність тільки до НБУ через вебпортал відповідно до зазначеного реєстру звітних показників, зокрема звітність за другий квартал 2020 року, йдеться в повідомленні.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА