Інтерфакс-Україна
11:31 02.03.2020

Прем'єр заявляє про зближення взаємодії з НБУ для макростабілізації, дешевої іпотеки та кредитування бізнесу

1 хв читати
Прем'єр заявляє про зближення взаємодії з НБУ для макростабілізації, дешевої іпотеки та кредитування бізнесу

Київ. 2 березня. ІНТЕРФАКС-УКРАЇНА - Уряд і Національний банк України (НБУ) на зустрічі в понеділок обговорили макроекономічну стабілізацію в країні, питання здешевлення іпотечних і бізнес-кредитів, повідомляється в Telegram-каналі прем'єр-міністра Олексія Гончарука.

"Подальше зниження облікової ставки з 11% до 7% уже у 2020 році означає дешеві кредити. Так, іпотека буде значно дешевша, а для бізнесу збільшуємо мікрокредити до 2 млн грн під 5-7-9%. Плюс розширюємо ці кредити для купівлі комерційної нерухомості", - повідомив Гончарук.

Згідно з фото, оприлюдненим прем'єром, на зустрічі також були присутні глави Мінфіну та Мінекономіки, відповідальні в їхніх міністерствах за макроекономічні прогнози, а також урядовий уповноважений з питань державного боргу.

ОСТАННЄ

Колегія ДІЯРУ визнала можливою експлуатацію СВЯП-1 з відпрацьованим паливом ЧАЕС до кінця 2034р.

Мінекономіки оцінює зростання ВВП України в листопаді на рівні 5,3% проти 2,3% у жовтні

Антикорупційна стратегія НАЗК потребує відкритого та прозорого узгодження з громадськістю - Національна асоціація лобістів України

Нацбанк поки зберігає припущення щодо 5-6% дефіциту електроенергії у I кв.-2026

Питання фінансування України на 2026-2027рр. та продовження терміну іммобілізації росактивів треба розглядати окремо – європейський дипломат

НБУ запропонував для обговорення зміни щодо авторизації надавачів фінансових послуг

НБУ очікувано зберіг облікову ставку 15,5%

Держгенонадра реалізувала "ГБЛ-1" Козицького та Карела Острівську нафтогазову площу з перевищенням ціни в 5,5 раза

МЕА підвищило прогноз зростання попиту на нафту у світі у 2025р на 47 тис. б/д, у 2026р - на 93 тис. б/д

Бізнес очікує на готову систему еАкцизу включно із застосунком та рештою компонентів

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА