09:17 24.09.2020

4 бізнес-ассоціації висловлюються проти законопроектів, що скасовують програмні РРО та фіскальний кешбек

2 хв читати
4 бізнес-ассоціації висловлюються проти законопроектів, що скасовують програмні РРО та фіскальний кешбек

Проекти Законів України, що скасовують програмні РРО та фіскальний кешбек варто відкликати та розробити реально корисні для реформування спрощеної системи оподаткування, йдеться у відкритих листах чотирьох бізнес-асоціацій.

Асоціація власників малого та середнього бізнесу,  Національна організація роздрібної торгівлі (НОРТ), Асоціація підприємств інформаційних технологій України та ГО Палата податкових консультантів звернулися до голови комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Д. Гетьманцева  та заступника голови Я. Железняка із листом, в якому йдеться, що подані у липні 2020 року законопроекти 3853-1 та 3853-2 мають суттєві ризики та мають бути відкликані.

Представники українського бізнесу проаналізували проекти Законів та резюмували, що їх реалізація «суттєво погіршить умови роботи законослухняного бізнесу та створить можливості для ухилення від сплати податків для “сірого бізнесу” у значних обсягах», - зазначила Асоціація власників малого та середнього бізнесу, що об’єднує зусилля небайдужих суб’єктів господарювання, якій, як сказано у листі, «не байдужа доля мікро-, малого та середнього підприємництва». Тут наголошують, що фіскалізацію варто залишити лише для ризикових категорій платників податків, а для ефективного контролю за використанням РРО та мінімізації схем необхідно терміново завершити інституційну реформу податкової та митної служби, ліквідувати Податкову міліцію та інші економічні підрозділи у правоохоронних органах і створити єдину аналітичну службу по боротьбі з економічними злочинами.

«Враховуючи вище викладену інформацію, просимо Комітет Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики повернути проекти 3851-1 та 3851-2 авторам на доопрацювання та зареєструвати і прийняти справді важливий новий проект, на який очікує бізнес», - йдеться у листі Національної організації роздрібної торгівлі.

У листах зазначено, що ініціатори даного звернення підтримують вже прийняті Верховною радою Закони України 128-1 та 129-1 в частині запровадження програмних РРО, відмову від штрафу у розмірі 1 грн за невидачу фіскального чеку, схвалюють старт фіскального кешбеку як механізму, що стимулює покупця вимагати фіскальний чек, та не бачать у ньому ризиків для законослухняних суб’єктів підприємництва. А саме цих новацій лишається бізнес, щойно проекти 3851-1 та 3851-2 отримають підтримку ради. Ще влітку, коли ці законопроекти було зареєстровано на сайті ВРУ, Українська рада бізнесу, до якої входять вищеназвані адресанти звернення та ще близько 90 українських бізнес-асоціацій, публічно вимагала їх відкликання.

Раніше повідомлялося, що Європейська бізнес асоціація, члени Української Ради бізнесу - Громадський союз "Аптечна професійна асоціація України", Асоціація платників податків України, Асоціація імпортерів і дистриб'юторів автокомпонентів, Асоціація "Українські імпортери побутової електроніки", "Українська федерація індустрії безпеки» просять Раду відкликати законопроекти 3853-1 та 3853-2, що повністю скасовують детенізаційні закони 128-1 та 129-1, проголосовані восени 2019 року.

 

Загрузка...

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

Завантаження...
РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Ціна газу для населення на листопад підвищилася приблизно на третину порівняно із жовтнем

Заповнюваність орендарями ІІ черги ТРЦ "Велес", яка будується в Івано-Франківську, досягла 62%

Держборг України у вересні скоротився на 2,6% у доларах і зріс на 0,32% у гривні - Мінфін

"Укрзалізниця" має намір до кінця 2020 року побудувати новий залізничний міст на Закарпатті

Сєвєродонецький "Азот" відновить випуск медичного кисню

Рада НБУ заявляє про замовні публікації у ЗМІ, спрямовані на розбалансування її роботи

Укрексімбанк запропонував викупити до $300 млн євробондів-2022 і 2025

Італія, Іспанія та Польща отримали перші EUR17 млрд із фонду ЄС зі збереження робочих місць у пандемію

ОАСК відкрив провадження про звільнення голови НКРЕКП за позовом нардепа Волинця

Шляховики завершили роботи з бетонування проїзду запорізького моста

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА