16:42 26.11.2021

Зеленський анонсував програму термомодернізації на 100 млрд грн для підготовки до можливого припинення транзиту газу з РФ у 2025 році

1 хв читати

Президент України Володимир Зеленський анонсував програму термомодернізації житлового багатоповерхового фонду країни та громадських будівель на 100 млрд грн на найближчі три роки.

"Реформа з термомодернізації всіх багатоповерхових будинків для держави коштуватиме 300 млрд грн. Це складна реформа, таких коштів в Україні на сьогодні немає. Але для мене та майбутньої влади це єдиний вихід і єдина, найважливіша на сьогодні, реформа для енергонезалежності держави". Я вважаю, ми можемо це зробити. На найближчі три роки ця сума становитиме 100 млрд грн", – сказав він на прес-марафоні "30 запитань президенту України" в п'ятницю у Києві.

Президент додав, що план реалізації зазначеної програми має бути розписано на п'ять років через можливе припинення транзиту газу Російською Федерацією у 2025 році.

"Виклик №1 - 2025 рік, коли закінчується контракт на транзит газу. Гадаю, це буде складний момент, тому ми маємо швидко впроваджувати реформу термомодернізації. І не так, як було раніше – 10, 20, 30 будинків. Ми продемонструємо серйозні кроки у термомодернізації наступного року і через рік… Це буде кілька тисяч багатоповерхівок у найближчі два роки. На цьому прикладі ми покажемо, що такі будинки споживають удвічі менше газу", – зазначив Зеленський.

За його словами, фахівці Офісу президента та Міністерства економіки вже працюють, вони курируватимуть лише реформу термомодернізації.

Загрузка...
Завантаження...
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
Завантаження...
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА