Інтерфакс-Україна
18:56 02.02.2022

Мережа "АТБ" збільшила товарообіг на 20% за підсумками 2021 року

1 хв читати
Мережа "АТБ" збільшила товарообіг на 20% за підсумками 2021 року

ТОВ "АТБ-Маркет" (Дніпро), що володіє мережею магазинів "АТБ" в Україні та входить до однойменної корпорації, за підсумками 2021 року збільшило товарообіг на 20% порівняно з 2020 роком - до 179,8 млрд грн.

Як повідомив начальник управління з корпоративних комунікацій корпорації "АТБ" Сергій Демченко у Facebook, компанія відкрила 118 нових магазинів мережі минулого року, проведено реконструкцію 61 торговельної точки. Крім того, було створено приблизно 6 тис. нових робочих місць.

Згідно з повідомленням, підприємства корпорації сплатили 19,5 млрд грн податків та зборів, збільшивши торішні показники на 23%.

Як повідомлялося, ТОВ "АТБ-Маркет" за підсумками 2020 року збільшило товарообіг на 18,2% порівняно з 2019 роком - до 149,8 млрд грн.

Корпорація "АТБ" - об'єднання великих українських підприємств, які здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво та продаж продуктів харчування, надання послуг у сфері спорту та відпочинку. На підприємствах корпорації працює понад 70 тис. працівників.

ОСТАННЄ

"Центренерго" планує завершити 2025 рік приблизно з 4,5 млрд грн чистого прибутку – голова наглядової ради

Центр Gen.Hope відновлення українських дітей знайшов перші $7 млн у канадських та британських донорів

Україна отримала $125,2 млн за проєктами Світового банку LEARN та THRIVE на освіту та охорону здоров’я

Кредиту ЄС EUR90 млрд недостатньо, треба далі працювати над репараційним кредитом – Марченко до країн G7

Кабмін розподілив понад 460 млн грн на автономне енергоживлення та розрахунки за комунальні послуги для закладів освіти

НКРЕКП вперше з 2021р. підвищила тарифи операторів газорозподільних мереж на 2026р. для непобутових споживачів

Зміни програми пільгової іпотеки "єОселя" у 2026 році зроблять її більш доступною – думка

Індекс відновлення ділової активності бізнесу в Україні у листопаді впав до нуля - опитування ІЕД

КЗРК та "ДТЕК Дніпровські електромережі" підписали мирову угоду по боргу 91,4 млн грн

НБУ: малим держбанкам, що порушують вимоги до капіталу, слід підвищувати ефективність і мати план дій

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА