Інтерфакс-Україна
10:56 07.04.2022

Мережа "АТБ" запустила безоплатну гуманітарну пошту

1 хв читати
Мережа "АТБ" запустила безоплатну гуманітарну пошту

Мережа "АТБ" запустила можливість доставки термінових гуманітарних посилок між Львовом, Харковом, Одесою та Дніпром.

Як написав директор корпорації "АТБ" Борис Марков у фейсбуці, безоплатну доставку термінових гуманітарних посилок запроваджено для переселенців, благодійних організацій та волонтерських центрів.

"Таку можливість ми впровадили, спостерігаючи суттєві труднощі у роботі офіційних кур'єрських служб в Україні, а подекуди і значне подорожчання вартості їхніх послуг. Враховуючи наше наявне транспортне сполучення та за підтримки наших діючих магазинів та розподільчих центрів, ми зможемо безкоштовно надавати таку послугу у термінових та невідкладних випадках", - повідомив Марков.

До безоплатної доставки прийматимуть лише посилки розмірами 50смх50смх70см та вагою не більше ніж 30 кг. Замовити послугу "АТБ-пошта" можна через сервіс "Звернення організацій" на офіційному сайті компанії. У ньому необхідно заповнити відповідну форму із приміткою "Запит на послугу "АТБ-пошта".

Корпорація "АТБ" – об'єднання великих українських підприємств, які здійснюють свою діяльність у таких сферах бізнесу, як роздрібна торгівля, управління активами, виробництво та продаж продуктів харчування, надання послуг у сфері спорту та відпочинку. На підприємствах корпорації працюють понад 70 тис. працівників.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Нафтогаз" залучив від ЄІБ додаткові EUR50 млн на імпорт газу

НКРЕКП заявляє про повну відповідність закону прийняття рішення про підвищення прайскепів 16 січня

Під час війни ми не можемо проводити масштабної реконструкції та робити великих інвестицій в Україні – СЕО "Метінвесту"

Курсоутворювальною валютою для України залишається долар, а січневі коливання гривні мають сезонний характер – Гелетій

Не факт, що державі потрібно рятувати всі ресторани, - думка

Ухвалення нової програми МВФ для України за базовим сценарієм очікується у третій декаді лютого – голова НБУ

Зеленський: "Нафтогаз" імпортує електроенергії більше ніж 50% від власних потреб споживання

H&M запустить онлайн-магазин в Україні у I кв. 2026р.

Нацбанк збільшив оцінку міжнародних резервів на кінець 2026р до $65 млрд, 2027р – до $72,9 млрд

НБУ погіршив прогноз інфляції в Україні у 2026р. до 7,5%, у 2027р. - до 6%

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА