Інтерфакс-Україна
11:56 10.05.2022

РГК за останні два місяці відновила газопостачання понад 308 тис. клієнтам

2 хв читати
РГК за останні два місяці відновила газопостачання понад 308 тис. клієнтам

Дев'ять газорозподільних компаній, які працюють під брендом Регіональної газової компанії (РГК), за останні два місяці відновили розподіл газу понад 308 тис. клієнтів, повідомляється у пресрелізі компанії у вівторок.

Як зазначається у документі, компанії РГК повернули в роботу 370 газорозподільних пунктів та 799 шафових газорегулювальних пунктів (ШГРП), спрямувавши при цьому на відновлення критичної інфраструктури понад 200 млн грн.

Загальна сума збитків, завданих російськими окупантами компаніям РГК із початку війни, перевищила 1,6 млрд грн.

"Зараз нашим основним пріоритетом є максимально швидке відновлення розподілу газу, там де він необхідний – людям, які повертаються додому. Зокрема в Київській, Сумській, Чернігівській і Житомирській областях", - повідомив операційний директор РГК Олексій Тютюнник, слова якого наведено в пресрелізі.

За його словами, група спирається на власне виробництво газового обладнання і використовує для відновлення зруйнованої системи розподілу його найсучасніші зразки.

Наразі газове обладнання RGC Production використовують для відновлення розподілу газу в деокупованих областях. За чотири місяці 2022 року сучасні автоматизовані заводи RGC Production виробили 548 ШГРП та 105 вузлів обліку газу.

"Газорозподільні компанії у звільнених від окупантів областях зараз слідкують за динамікою споживання газу побутовими і комерційними споживачами. В залежності від нових рівнів споживання буде прийматися рішення про потреби в газовому обладнанні. Адже багато підприємств та домогосподарств зруйновані", - пояснили в РГК.

ОСТАННЄ

Держбюджет-2026 у разі продовження війни потребує збільшення видатків мінімум на 325 млрд грн – Підласа

Корпорація "Еталон" планує вихід на ринок вантажівок повною масою до 3,5 тонни

Revolut попередив про закриття рахунків українців з 22 лютого 2026 року

Обсяг іпотечного кредитування в Україні в жовтні-2025 зменшився на 3,2% порівняно з вереснем – НБУ

Зростання реального ВВП України прискорилося до 3,6% у листопаді через пізніший збір кукурудзи - ІЕД

Департамент міжнародного співробітництва НБУ залишився під координацію Ніколайчука

Збереження облікової ставки НБУ 15,5% підтримали 10 членів КМП, один був за зниження до 15% – НБУ

Частка експорту продукції Sunvita Group зросла до 15,3%

Чисельність корів у домогосподарствах скорочується, у промисловому секторі зростає - аналітики

"Центренерго" планує завершити 2025 рік приблизно з 4,5 млрд грн чистого прибутку – голова наглядової ради

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА