Інтерфакс-Україна
10:43 09.06.2022

Унаслідок обстрілів пошкоджено щонайменше два цехи Сєвєродонецького "Азоту"

2 хв читати
Унаслідок обстрілів пошкоджено щонайменше два цехи Сєвєродонецького "Азоту"

Пресслужба Group DF офіційно підтверджує черговий обстріл минулої ночі території Сєвєродонецького "Азоту", унаслідок якого було пошкоджено щонайменше два цехи хімічного підприємства, зокрема один із них ключовий – цех аміаку 1-Б.

"Станом на 9:00 жертв на території заводу немає, бомбосховища, на щастя, вціліло. Викидів хімічних речовин у навколишнє середовище не відбулося: усі добрива та хімікати було вивезено з території підприємства на другий день війни", – зазначено у заяві Group DF, до якої входить Сєвєродонецький "Азот"

За словами керівника корпоративних комунікацій Group DF Олега Арестархова, які наведено в документі, це не просто агресивна спроба захоплення території Сєвєродонецька, а варварська спроба підірвати продовольчу безпеку.

"Вони (російські війська) цілеспрямовано атакують наш порт "Ніка-Тера" (Миколаїв), який є великим зерновим терміналом, б'ють по виробнику добрив. Ми маємо справу зі спланованою цинічною провокацією продовольчої кризи у світі", - наголосив він.

Арестархов зазначив, що Україну продовольча криза не зачепить, оскільки в країні виробляють набагато більше продовольства, ніж потрібно.

"Очевидно, що розрахунок йде на глобальну продовольчу кризу", - підсумував керівник корпоративних комунікацій.

Детально про наслідки обстрілів та збитки буде повідомлено окремо, після того як фахівці матимуть можливість зробити таку оцінку, уточнюється в заяві.

Group DF консолідує активи бізнесмена Дмитра Фірташа у газорозподільній, хімічній, титановій та портовій галузях, а також у сфері сільського господарства та медіа.

До азотного субхолдингу Ostchem, крім "Сєвєродонецького "Азоту", входять також "Рівнеазот" та черкаський "Азот". У його складі був також концерн "Стирол" (Горлівка), окупований під час російської агресії 2014 року.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Більше половини підприємців очікують зростання бізнесу у 2026 році - ЄБА

НБУ має намір уніфікувати вимоги до структури власності надавачів фінпослуг в одному нормативно-правовому акті

Ситуація з падінням цін на енергоринку 1-5 вересня адекватна сезонним факторам – ексміністерка енергетики

Пишний про регулювання ринку ВА: Ми не хочемо жодного трансферу наших монетарних повноважень

ТЕС мають план Б з імпортом вугілля на випадок втрати видобутку через обстріли РФ – член наглядради "Укренерго"

Стан готовності основних секторів до опалювального сезону понад 80% - Свириденко

Керівництво та наглядова рада "Нафтогазу" зустрілися з місією МВФ

Слотування для автобусів запрацює ще на двох пунктах пропуску з Польщею

Kormotech увійшов до топ-20 європейських виробників кормів для тварин за версією Petfood Industry

Уряд призначив трьох членів НКРЕКП

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА