Інтерфакс-Україна
11:13 20.02.2023

Директор РГК Никоноров залишив компанію

2 хв читати
Директор РГК Никоноров залишив компанію

Директор ТОВ "Регіональна газова компанія" (РГК) Олег Никоноров завершив роботу в компанії.

"Учора був мій останній день роботи на посаді керівника РГК. Я дякую всій команді РГК, разом з якою мав можливість усі ці роки докорінно модернізувати газову галузь і створювати комфорт для мільйонів людей", - написав він на своїй сторінці у фейсбуці.

Никоноров очолив РГК у жовтні 2017 року, змінивши на цій посаді Олександра Притику.

Згідно з пресрелізом РГК, новим генеральним директором став Олексій Тютюнник, який працював операційним директором компанії. На цій посаді він відповідав за впровадження європейських технологій у газорозподільні мережі та підвищення їхньої ефективності.

"За час роботи зміг налагодити партнерські зв'язки з провідними європейськими та світовими виробниками газового обладнання та реалізував проєкти будівництва заводів із виробництва критично важливого обладнання та приладів обліку газу – RGC Production та RGC Metering", - ідеться у повідомленні.

Як повідомлялося, під брендом РГК, яким керує Group DF Дмитра Фірташа, працюють 20 газорозподільних компаній, на обслуговуванні яких перебувають понад 250 тис. км газопроводів. РГК також спеціалізується на операційних, виробничих, інжинірингових і R&D рішеннях для газорозподілу.

Наприкінці травня 2022 року за клопотанням Державного бюро розслідувань (ДБР) суд передав до управління АРМА заарештовані приватні корпоративні права на 26 обласних і міських операторів газорозподільних систем.

У травні 2022 року Кабінет Міністрів України передав в управління підприємству групи "Нафтогаз" - "Чорноморнафтогаз" - раніше заарештовані активи операторів газорозподільних систем (ГРС, облгази), зокрема пакети акцій "Харківгазу" та "Дніпрогазу".

НАК "Нафтогаз України" 2 вересня 2022 року зареєстрував ТОВ "Газорозподільні мережі України" (Газмережі), основним видом діяльності якого зазначено розподіл газу через місцеві (локальні) трубопроводи. У січні 2023 року "Нафтогаз" почав інтегрувати "Дніпрогаз" і "Харківгаз" у свою структуру, зокрема шляхом зміни менеджменту.

КМУ розпорядженням №154 від 17 лютого 2023 року погодив пропозицію АРМА про передання в управління "Чорноморнафтогазу" деяких заарештованих активів, але знову не оприлюднив їх детального переліку.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЄБРР надав Креді Агріколь банку гарантію для кредитування бізнесу на EUR150 млн

Швеція виділяє новий пакет цивільної допомоги Україні на суму EUR100 млн

ЄБРР надасть "Укргідроенерго" EUR75млн та розраховує на доповнення його інвестгрантами на EUR20 млн

Торговельні площі першого та мінус першого поверхів ТОК "Gulliver" відкриють з 12 грудня 2025 року

Врожай картоплі в сезоні-2025 в Україні на 50% вище за торішній – Інститут картоплярства

Мін’юст спростовує інформацію щодо "нових правил" купівлі нерухомості з 1 січня 2026 року

Клієнти банків отримали змогу в режимі 24/7 відстежувати проходження своїх платежів – НБУ

Бізнес у листопаді погіршив оцінки ділової активності нижче нейтрального рівня – НБУ

Підвищення "Укрзалізницею" тарифів на вантажоперевезення критично вплине на агроекспорт - ВАР

"Будшляхмаш" у середині 2026р. планує почати випуск автомобільних рам в Броварах в новому виробничому комплексі - Кисилевський

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА