Інтерфакс-Україна
18:29 13.05.2024

Попит на зарядні станції та інші альтернативні джерела живлення в мережі "Фокстрот" зріс утричі з початку року

3 хв читати
Попит на зарядні станції та інші альтернативні джерела живлення в мережі "Фокстрот" зріс утричі з початку року

Попит на зарядні станції та інші альтернативні джерела живлення в мережі "Фокстрот" зріс утричі від початку 2024 року, повідомили агентству "Інтерфакс-Україна" у пресслужбі ритейлера.

"З кінця березня, після чергових масованих ворожих атак на ГЕС, ТЕЦ та іншу енергетичну інфраструктуру, попит на зарядні станції та інші альтернативні джерела живлення зріс у 2,5-3 рази, якщо порівнювати з початком 2024 року", - повідомив менеджер із категорії збуту мережі "Фокстрот" Євген Таран.

За його словами, особливо змінилася географія сформованого попиту. Раніше, під час таких атак, за станціями черга була по всій країні, тепер у регіонах, які найбільше постраждали від атак на енергоінфраструктуру.

"Найбільший продаж станцій, павербанків тощо спостерігаємо на Харківщині, Одещині, Миколаївщині, Львівщині, Дніпропетровщині та деяких центральних регіонах. Однак і в західних регіонах купують станції, зокрема, щоб передати їх родичам або друзям у східну частину країни", - повідомив Таран.

Що стосується систем накопичення енергії та генераторів, то порівняно з блекаутом зими 2022/2023, наразі попит нижчий. За словами Тарана, тоді на ринку був стан паніки, споживачі купували все, щоб не залишитися без світла (від павербанків і ліхтариків до генераторів).

"Зараз покупець уже більш обізнаний, свідомо підходить до вибору того чи іншого товару, який допоможе не залишитися без світла і мобільного зв'язку. Він звертає увагу на бренд, технічні та якісні характеристики необхідного пристрою, швидкість зарядки та наявний сервіс, який може надати лише офіційний постачальник в Україні", - зазначив він.

При цьому, за словами Тарана, ціни на зарядні станції порівняно з 2022-2023 роками значно впали, мережі додатково стимулюють попит акціями.

Найближчим часом у низці роздрібних магазинів "Фокстрот" будуть представлені ще й сонячні панелі (системи накопичення енергії).

"Частина нашого персоналу вже проходить навчання від одного з відомих брендів на ринку зарядних станцій (ECOFLOW). Тож наші фахівці можуть допомогти клієнту купити не просто станцію чи павербанк, а підібрати конкретні рішення на "зараз і сьогодні", враховуючи і сонячні панелі, щоб заздалегідь подбати і забезпечити себе електрикою та освітленням на тривалий час у разі відключень", - повідомив Таран.

Щодо інших альтернативних технологій (вітер, теплові насоси тощо), то в компанії не планують їх вводити в асортимент.

"Це більш проєктні рішення, які потребують більше часу для аналітики можливостей підключення, налаштування і коштують у рази дорожче", - повідомив він.

Таран додав, що 100% магазинів мережі "Фокстрот" енергонезалежні, тому "навіть при вимкненому світлі по всьому місту наші фахівці допоможуть із вибором техніки, зокрема для віддаленої роботи".

"Фокстрот" - одна з найбільших в Україні омніканальних торговельних мереж за кількістю магазинів і обсягами продажу електроніки та побутової техніки. Станом на травень 2024 року ритейлер оперує 124 магазинами, що працюють, у 67 містах України, зокрема в прифронтовому Херсоні, онлайн-майданчиком foxtrot.ua і однойменним мобільним застосунком.

Бренд "Фокстрот" розвиває група компаній "Фокстрот". Співзасновники - Валерій Маковецький і Геннадій Виходцев.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Українські виробники добрив обговорили контроль імпорту та можливості збільшення експорту

Угода про інвестфонд відбудови зобов’язує Україну забезпечити захист активів та інвестицій незалежно від змін законодавства – юрист

Посли країн G7: Високо оцінюємо лідерство НБУ у впевненому проходженні через період викликів

Україна отримала 1 млрд євро від ЄС у межах програми ERA

Пролонговані ліцензії на надрокористування залишаться поза межами угоди з США про інвестфонд – Свириденко

Угода із США перспективна для українських greenfield-компаній з дозволами на поклади критичних мінералів – думка

Собівартість будівництва зросла вдвічі з початку війни - DIM

Україна розраховує на внески США в інвестфонд грошима та за рахунок військової допомоги вже цього року

Україна до кінця року планує схвалити пакет законів для інтеграції до енергоринків ЄС – Галущенко

ЄБРР може частково покрити ризики ПриватБанку, Укргазбанку та Райффайзенбанку за кредитами на EUR1,1 млрд

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА