17:42 23.02.2025

Серед гарантій безпеки Зеленський бачить фінансування армії в 800 тис. осіб

1 хв читати
Серед гарантій безпеки Зеленський бачить фінансування армії в 800 тис. осіб

Президент України Володимир Зеленський назвав зовнішнє фінансування української армії чисельністю 800 тис. військовослужбовців як гарантію безпеки за умов відсутності членства в НАТО.

"Якщо ми говоримо про економічні гарантії безпеки – це членство в Європейському союзі для нас, раз. Друге – це фінансування української армії не менше 800 тис, так я вважаю. Якщо нас немає в НАТО, якщо у нас з вами немає поки що таких гарантій безпеки, а ми розуміємо що поки що Сполучені Штати і кілька європейський країн проти. Тому розуміємо з вами, що реально НАТО поки що немає, але буде на столі, в розмовах, впевнений в цьому", - сказав Зеленський на пресконференції в неділю в Києві.

Як повідомлялося, раніше Зеленський заявляв, що якщо Україну не беруть в НАТО, тоді країні потрібна армія чисельністю 1,5 млн солдатів із сучасною зброєю.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ЗСУ завдали ударів по низці стратегічних об’єктів агресора - Генштаб

Перед Великодніми святами на внутрішньому ринку активізувався попит на молочні консерви - аналітики

Президентський борт приземлився у Саудівській Аравії

Сирський: Наразі загрози оточення наших підрозділів в Курській області немає

З початку доби активніше всього росіяни атакують на торецькому напрямку– Генштаб ЗСУ

Наступний саміт щодо України відбудеться у Великій Британії у суботу - ЗМІ

Відключення опалення в Києві залежатиме від температурних показників – КМДА

У Львівській області повідомлено про підозру учасникам групи, які виготовляли фальшиві документи для військовозобов’язаних – прокуратура

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

"Метінвест Політехніка" розпочинає співпрацю з італійською Danieli для розвитку "зелених" технологій у металургії

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА