Інтерфакс-Україна
16:11 10.03.2025

Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента

1 хв читати
Україна та Туреччина домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів - Офіс президента
Фото: https://www.president.gov.ua/news/all

Заступник керівника Офісу президента Віктор Микита провів зустріч із послом Туреччини в Україні Мустафою Левентом Більгеном, сторрни домовилися розширити співпрацю, зокрема взаємодію міст і регіонів Туреччини та України.

"Ключові теми обговорення – питання двосторонньої співпраці, спільні проєкти економічного розвитку, а також енергетичні та інфраструктурні ініціативи", - повідомляє пресслужба президента у понеділок.

Окрім того, під час було представлено дорожню карту співробітництва України та Туреччини.

"Зараз понад тисячу турецьких компаній функціонують у різних областях країни. ОВА, громади та бізнес-спільнота в регіонах активно співпрацюють з ними. Посол Туреччини відзначив, що турецькі партнери щодня відчувають цю вагому підтримку", - зазначено у повідомленні.

У свою чергу, Микита подякував Туреччині за її незмінну підтримку суверенітету й територіальної цілісності України, а також за посередницькі зусилля на тлі повномасштабної агресії РФ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ докладає величезних зусиль, щоб вплинути на результати виборів у Молдові та використати її проти України – Санду

Raiffeisen Business Online попередив про технічні роботи з вечора суботи

Пожежа пошкодила споруди українського етнографічного музею на схід від Едмонтона в Канаді – ЗМІ

В Київській області через спалювання сухої трави загинули двоє людей

Найближчі дні в Україні будуть теплими, майже без опадів

Генштаб показує на незначне скорочення площі контролю ЗСУ в Курській області, у DeepState без змін

Іран в суді вимагає скасування рішення ради ІКАО щодо авіакатастрофи літака МАУ у 2020 році

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

Керівником напрямку стратегій МХП призначено ексочільника українського представництва Dеlloit Булаха

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА