Інтерфакс-Україна
18:08 01.05.2025

Радник Трампа з нацбезпеки Волц та його заступник звільняються з посад – ЗМІ

1 хв читати
Радник Трампа з нацбезпеки Волц та його заступник звільняються з посад – ЗМІ

Радник президента США Дональда Трампа з національної безпеки Майк Волц та його заступник Алекс Вонг залишать свої посади в Білому домі Трампа, пише CBS News з посиланням на власні джерела.

"У березні Волц потрапив під пильну увагу після того, як створив чат у Signal та помилково включив до нього Джеффрі Голдберга з The Atlantic, розкриваючи обговорення з високопосадовцями національної безпеки щодо планів військового удару по цілях хуситів у Ємені… Після того, як Волц за зачиненими дверима визнав достовірність повідомлення, чиновники Білого дому обговорювали, чи варто йому йти у відставку, але Трамп не просив його піти у відставку. Публічно Трамп висловив свою підтримку Волцу, назвавши його хорошою людиною, яка засвоїла урок", - пише видання.

Вонг служив у першій адміністрації Трампа заступником спеціального представника з питань Північної Кореї, а також заступником помічника секретаря з питань Східної Азії та Тихого океану в Державному департаменті. Оголошуючи про своє призначення, пан Трамп сказав, що Вонг допоміг домовитися про його саміт з лідером Північної Кореї Кім Чен Ином.

ОСТАННЄ

17 серпня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Більдт назвав капітуляцією відмову Трампа від вимоги про припинення вогню

Зміст листа Меланії Трамп до Путіна оприлюднили на Fox News

Трамп заявив Зеленському, що хоче провести тристоронню зустріч вже 22 серпня - ЗМІ

Зеленський відреагував на заяву восьми держав Північної Європи та Балтії на підтримку України

Лідери восьми держав Північної Європи та Балтії опублікували заяву з застереженням щодо дотримання прав та інтересів України в досягненні миру

Четверо цивільних постраждали внаслідок атаки російських БпЛА у Харківській області – прокуратура

Сили оборони відбили з початку доби 126 ворожих атак - Генштаб

Українські військовослужбовці взяли участь у "Параді воїнів" в Канаді

Силам Оборони вдалося потіснити ворога на Північно- Слобожанському напрямку – Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА