Інтерфакс-Україна
17:47 06.05.2025

Кабмін перейменував і утворив ряд нових міжрегіональних управлінь Мін'юсту

1 хв читати
Кабмін перейменував і утворив ряд нових міжрегіональних управлінь Мін'юсту

Кабінет міністрів України перейменував і утворив ряд нових міжрегіональних управлінь Міністерства юстиції.

Як повідомив представник Кабміну у Верховній Раді Тарас Мельничук у телеграм-каналі, відповідне рішення ухвалено на засіданні уряду у вівторок.

Зокрема, Західне міжрегіональне управління перейменоване на Івано-Франківське міжрегіональне управління; Центральне (м. Київ) - на Київське; Східне - на Сумське; Південне (м. Одеса) - на Дніпровське.

Також утворено як юридичні особи публічного права міжрегіональні територіальні органи Мін'юсту: Львівське міжрегіональне управління; Харківське міжрегіональне управління; Хмельницьке міжрегіональне управління; Одеське міжрегіональне управління. 

Крім того, утворено як юридичні особи публічного права міжрегіональні територіальні органи Мін'юсту з питань виконання кримінальних покарань: Північно-Центральне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань; Південно-Центральне міжрегіональне управління з питань виконання кримінальних покарань. 

Установлено, що утворення вищезазначених міжрегіональних територіальних органів здійснюється в межах граничної чисельності працівників територіальних органів Міністерства юстиції, та визначених кошторисом бюджетних асигнувань міністерству і його територіальним органам на 2025 рік.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сибіга розпочав візит до Туреччини із переговорів з Фіданом

Папа Римський: Святий Престол відкритий надати простір для того, щоб вороги зустрілися й подивилися у вічі

Букмекери дещо погіршили шанси України після першого півфіналу "Євробачення-2025"

Армія РФ ударила по промисловому об'єкту в Сумах – міська влада

Міністерства мають активно працювати з партнерами щодо конфіскації знерухомлених активів РФ в іноземних юрисдикціях - Шмигаль

В партії "УДАР" заявили про начебто заплановані на четвер обшуки у депутатів Київради

В Олексієво-Дружківці на Донеччині оголосили примусову евакуацію сімей з дітьми

Через ворожий авіаудар по Купʼянську загинув мирний мешканець – прокуратура

У Раді Європи дали "зелене світло" створенню Спеціального трибуналу за злочини агресії, скоєні росіянами

Громади мають доплачувати ветеранам-викладачам курсу "Захист України" в школах - Верещук

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА