Інтерфакс-Україна
08:25 01.06.2024

Рятувальники ліквідували пожежу на об'єкті критичної інфраструктури на Прикарпатті внаслідок ворожого удару

1 хв читати
Рятувальники ліквідували пожежу на об'єкті критичної інфраструктури на Прикарпатті внаслідок ворожого удару

Рятувальники ліквідували пожежу на об'єкті критичної інфраструктури Прикарпаття внаслідок ворожого удару, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

"Івано-Франківська область: рятувальники ліквідували пожежу, завдану ворожим ударом. Постраждалих немає", - ідеться в повідомленні.

Зазначається, що в ніч на суботу ворог укотре завдав ударів по об'єктах критичної інфраструктури області. Унаслідок влучання виникла пожежа площею 400 кв м, яку пожежники оперативно ліквідували.

До ліквідації пожежі було залучено понад 100 рятувальників та 33 одиниці спецтехніки.

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд у Тбілісі виніс ще один вирок Саакашвілі - 4,5 року в'язниці за незаконний перетин кордону

Мирна жителька загинула на Сумщині внаслідок мінометного обстрілу

Голова Укрдержархіву: Думаю, що в 2025 р. Україна очолить світовий рейтинг зі швидкості оцифрування архівів

Міносвіти розіслало в департаменти освіти роз’яснення щодо питань оцінювання результатів навчання в школах відповідно до держстандарту

Україна відповідатиме на атаки, поки Путін не припинить війну, – Єрмак

Міністр культури Точицький задекларував 1,2 млн грн доходів за 2024 рік

Фінансування архівної сфери недостатнє для модернізації, розвитку і побудови сховищ - заступниця міністра юстиції Васильчук

Каллас: Умови РФ щодо припинення вогню дають підстави сумніватися, чи хочуть вони миру

Мін'юст працює над побудовою єдиної державної системи органів управління національними архівами

За ніч збито 90 зі 174 ворожих БпЛА, 70 безпілотників-імітаторів локаційно втрачені

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА