Інтерфакс-Україна
04:55 25.01.2025

Керівниця Агентства оборонних закупівель продовжує працювати попри розірвання контракту з Міноборони - ЗМІ

1 хв читати
Керівниця Агентства оборонних закупівель продовжує працювати попри розірвання контракту з Міноборони - ЗМІ

Керівниця Агентства оборонних закупівель України Марина Безрукова продовжує працювати на посаді, попри те, що Міноборони розірвало контракт з нею, повідомляє Forbes в п'ятницю, публікуючи інтерв'ю з Безруковою.

"Мене обрано керівником Агенції відповідно до законної процедури. Я ним лишаюсь, не бачу поки що, яким чином це можна змінити і юридично, і за своєю суттю. Працюю в штатному режимі", - заявила Безрукова в інтерв'ю Forbes.

За її словами Наглядова рада ініціювала проведення незалежного аудиту АОЗ з залученням агенції НАТО і відповідно за результатами цього аудиту мали бути зроблені висновки. 

"Щоб оголосити новий конкурс на посаду голови АОЗ після цього, потрібно принаймні кілька місяців.Тож було прийняте рішення продовжити контракт зі мною. 21 січня Наглядова рада його підтримала одноголосно", - зазначила Безрукова.

Як повідомлялося, міністр оборони України Рустем Умєров заявив у п'ятницю ввечері, що контракт із Мариною Безруковою, яка керувала Агентством оборонних закупівель (АОЗ), не буде продовжено, а також анонсував звільнення свого заступника Дмитри Кліменкова. Окрім того міністерство оборони відкликає двох представників держави з Наглядової ради. Того ж дня вранці Наглядова рада АОЗ інформувала про продовження контракту з Безруковою.

Джерело: https://forbes.ua/money/khernya-yaku-prosto-nemozhlivo-zupiniti-minoboroni-rozirvalo-perepidpisaniy-kontrakt-z-ochilnitseyu-agentsii-oboronnikh-zakupivel-marinoyu-bezrukovoyu-ta-perezapuskae-naglyadovu-radu-aoz-shcho-vidbuva-24012025-26602

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Окупанти втратили впродовж доби 1180 військовослужбовців

15 березня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Умєров провів у Римі переговори щодо постачання ракет для зенітних комплексів - ЗМІ

"Німеччина повернулася" – Мерц про плани радикальних витрат на оборону ФРН і три мільярди євро допомоги Україні - ЗМІ.

Ворожий БпЛА пошкодив житлову багатоповерхівку у Чернігові - МВА

Умєров в суботу проведе в Чехії переговори щодо постачання й виробництва зброї та амуніції - ЗМІ

В Росії виведено з ладу магістральний нафтопровід "Чєрномортранснєфть" - джерела

Кількість поранених цивільних через атаку ворожої ракети в Кивому Розі зросла до дванадцяти – ОВА

Чорноморськ повністю знеструмлений внаслідок масованої атаки ворожих дронів – ОВА

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 199 військовослужбовців - Генштаб

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА