Інтерфакс-Україна
13:53 28.06.2025

УЧХ допомагав постраждалим через російську атаку БпЛА Одеси

1 хв читати
УЧХ допомагав постраждалим через російську атаку БпЛА Одеси
Фото: https://www.facebook.com/RedCrossUkraine

Український Червоний Хрест (УЧХ) надавав допомогу постраждалим через російську дронову атаку  Одеси.

"Цієї ночі волонтери загонів швидкого реагування Українського Червоного Хреста спільно з представниками інших спеціальних служб Одеси надавали допомогу постраждалим внаслідок чергового удару по місту", - повідомив УЧХ у суботу у Фейсбуці

Волонтери здійснювали обхід будинків та прилеглої території для виявлення постраждалих. Вони надавали першу допомогу постраждалим з різними ступенями поранень, а одного пораненого  транспортували до лікарні. Волонтери також надавали  першу психологічну допомогу постраждалим та їхнім рідним. 

До реагування були залучені волонтери загону швидкого реагування Національного комітету Українського Червоного Хреста та Київської області. 

Як повідомлялось, внаслідок атаки російських дронів-камікадзе Одеси, 2  загиблих,  9  поранених. Пошкоджено житлові будинки, де виникли загоряння квартир, адміністративну будівлю та іншу цивільну інфраструктуру, транспортні засоби.Усі пожежі були ліквідовані.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Раді пропонують зробити гнучкішими критерії для Клубу білого бізнесу - Гетманцев

Гетманцев після виявлення порушень закликав гральний бізнес не ухилятися від податків

Офіс генпрокурора про ворожі обстріли: всі факти воєнних злочинів РФ будуть передані до трибуналу по агресії

В Києві повністю відновили рух міської електрички після ранкових обмежень

Військова допомога Україні була припинена одноосібно Гегсетом попри результати аналізу - ЗМІ

Серед 6 постраждалих внаслідок атаки РФ у Кривому Розі – 2 рятувальники – ДСНС

Обов’язкове подання державної статистичної звітності поновлюється з 5 липня - Держстат

Раді рекомендують ратифікувати Угоду про створення Спецтрибуналу - голова профільного комітету

Внаслідок ворожого удару по центру Куп’янська загинула мирна мешканка - Синєгубов

ДСНС: У столиці через нічну атаку загинула одна людина

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА