Інтерфакс-Україна
09:34 05.12.2025

Бійці ГУР за два тижні знищили 8 ворожих цілей у Криму, зокрема бомбардувальник та радари

1 хв читати
Бійці ГУР за два тижні знищили 8 ворожих цілей у Криму, зокрема бомбардувальник та радари

Бійці спецпідрозділу Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України "Примари" за два тижні знищили вісім ворожих цілей в окупованому Криму.

"Майстри спецпідрозділу ГУР МО України "Примари" продовжують методичну демілітаризацію на тимчасово окупованому півострові. За останні два тижні — вісім влучних ударів по об’єктах військової інфраструктури окупантів", - йдеться у повідомленні ГУР у Телеграм-каналі у п’ятницю.

Дрони "Примар" уразили: фронтовий бомбардувальник Су-24; антену в радіопрозорому куполі; радіолокаційну станцію 39Н6 "Каста-2Е2"; БпЛА "Оріон"; дві радіолокаційні станції 48Я6-К1 "Подльот"; вантажний потяг та "Урал" російських військ.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

НАБУ: завершено слідство в справі про заволодіння 129 млн грн на ремонті водогону на Дніпропетровщині

Київрада ухвалила бюджет-2026 в понад 106 млрд грн

ДБР повідомило про підозру експосадовцю ДСНС у Запоріжжі за незаконне збагачення на майже 13 млн грн

Майже половина підприємців не відчули впливу "Нацкешбеку", 22% оцінюють його позитивно - опитування ІЕД

Інформація про начебто захоплення ворогом н.п. Серебрянка та Дронівка не відповідає дійсності - ДШВ

В ЗМІ скептично оцінили рішення лідерів ЄС щодо фіндопомоги Україні

Завершено набір учасниць на першу хвилю програми REDpreneur Women

СБУ затримала ворожого агента, який намагався облаштувати "відеопастки" на автотрасах Дніпра

Міноборони розпочало тестування системи "Майно" у військових частинах

В Україну повернуто ще 1003 тіла, які за твердженням російської сторони належать українським військовослужбовцям - Коордштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА