00:28 05.03.2025

Міністри закордонних справ "великої п'ятірки" ЄС обговорили призупинення допомоги США Україні – МЗС Польщі

1 хв читати

Міністри закордонних справ Польщі, Німеччини, Франції, Іспанії, Італії і Великої Британії провели телефонну нараду щодо призупинення американської допомоги Україні, повідомило МЗС Польщі на платформі X у вівторок.

"Міністр Радослав Сікорський взяв сьогодні участь в телефонній розмові з міністрами закордонних справ Великої П'ятірки ЄС і Великої Британії. Очільники дипломатії обговорили питання пов'язані з рішенням США про призупинення військової допомоги Україні", - інформує МЗС РП на X.

Як раныше повідомлялося, міністр закордонних справ України Андрій Сибіга обговорив зі своїм польським колегою Радославом Сікорським подальші кроки для зміцнення спільної безпеки.

Джерело: https://x.com/MSZ_RP/status/1897019627949130136

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

Результати зустрічі в Саудівській Аравії стануть ключовими для відновлення військової допомоги США Україні – Рубіо

Пропускні операції на вантажному напрямку пункту "Шегині" сповільняться 11 березня

УКФ в партнерстві з 3 ОШБр запустили грантовий конкурс "Культурний штурм"

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА