Інтерфакс-Україна
10:24 18.03.2025

Завершено слідство у справі стосовно першого ексзаступника голови ДФС України - САП

2 хв читати
Завершено слідство у справі стосовно першого ексзаступника голови ДФС України - САП

Прокурор Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) ухвалив завершити досудове розслідування у справі стосовно колишнього першого заступника голови Державної фіскальної служби (ДФС) України, підозрюваного у зловживанні службовим становищем, що призвело до збитків державі на понад 641 млн грн.

"У червні 2017 року перший заступник голови Державної фіскальної служби України, діючи в інтересах субʼєкта господарювання, умисно не підписав у встановлений строк проєкт рішення за результатами розгляду скарги платника податків на податкові повідомлення-рішення територіальних органів ДФС України. Зважаючи на бездіяльність службовця, ця скарга відповідно до норм Податкового кодексу України була автоматично задоволена на користь згаданого платника податків", - йдеться у повідомленні в телеграм-каналі САП у вівторок.

При цьому посадовець з метою прикриття своєї діяльності умисно створив видимість неможливості підписання такого рішення.

Зазначається, що службовець був єдиною уповноваженою особою в ДФС на підписання рішення за результатами розгляду скарг платників.

"Через зловживання службовими обов’язками вказаного працівника держава в особі ДФС України втратила право вимоги щодо сплати податків та штрафних санкцій у Державний бюджет України на суму понад 641 млн гривень", - йдеться у повідомленні.

На сьогодні детективи НАБУ за дорученням прокурора САП відкрили матеріали справи стороні захисту для ознайомлення.

Колишньому першому заступнику голови ДФС 25 лютого 2025 року повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 364 КК України.

У повідомленні САП прізвище фігуранте не називається. За даними ЗМІ, йдеться про колишнього першого заступника голови ДФС Сергія Білана.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

На Херсонщині двоє людей підірвались на міні

На Харківщині загинув цивільний через ворожий обстріл

Мерц на зустрічі із Зеленським: можете і надалі розраховувати на нас і НАТО

Україна та Метрополітен-опера домовилися розвивати нові напрями співпраці – Олена Зеленська

За уточненими даними, кількість постраждалих від російської атаки по Дніпру 24 червня зросла до 304 людей

Зеленський 27 червня планує зустрітися з представниками українського бізнесу

СБУ викрила схему продажу фейкових "Дії", "Резерв+" та військових документів для ухилення від мобілізації

Шмигаль дав завдання активізувати роботу щодо будівництва укриттів у дитсадках

УЧХ евакуює мешканців прифронтових населених пунктів Дніпропетровщини

У Мін'юсті спростували повідомлення із соцмереж про те, що Стефанішина начебто виступає за заборону виїзду з України молодим жінкам

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА