Інтерфакс-Україна
08:35 21.07.2025

Чотири людини постраждали внаслідок російської наймасштабнішої атаки Івано-Франківська

1 хв читати
Чотири людини постраждали внаслідок російської наймасштабнішої атаки Івано-Франківська
Фото: ДСНС

Чотири людини постраждали внаслідок російської наймасштабнішої атаки Івано-Франківська, також виникли пожежі, повідомляє Держслужба з НС.

"4 людей, серед них - дитина, травмовані на Івано-Франківщині через російський обстріл", - ідеться в повідомленні.

Зокрема, в Городенківській територіальній громаді Коломийського району виникла пожежа господарчої будівлі, яку оперативно ліквідували рятувальники. Постраждалих немає.

У Івано-Франківській територіальній громаді ліквідована пожежа 2-х поверхового приватного житлового будинку. Також в цій громаді пошкоджені житлові будинки. Попередньо, 4 людини травмовані, серед них - одна дитина.

На місці події працювали рятувальники та сапери ДСНС.

Між тим, в місті Івано-Франківськ рятувальники оперативно ліквідували пожежі гаражів та автомобілів на відкритій стоянці, загальною площею 220 кв.м. та виробничо-складських приміщень на площі 300 кв.м.

Як повідомлялося, Івано-Франківськ у ніч на понеділок зазнав наймасштабнішої атаки з часу повномасштабного вторгнення Росії, повідомив міський голова Руслан Марці́нків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мобільна станція для осушування та реставрації книжок і документів вирушила до Одеси

"Укрзалізниця" відновила рух поїздів у Сумській області, проте є затримки деяких потягів на 3 години

Франція затримала російський танкер, який підозрюють у запуску дронів в Данії

Депутат Гончаренко пропонує підвищити до 50 тис. грн мінімальну зарплату військових у 2026 р.

Україна пропонує з часом поширити всі ефективні моделі гарантії безпеки на країни Європи – Зеленський

Зеленський: Досвід України у знищенні ударних дронів – це перший крок до створення ефективного захисту Європи

Зеленський обговорив з прем'єром Норвегії "Стіну дронів", PURL та енергетичну підтримку

Лагідна українізація неприйнятна для 10% українців, прихована русифікація - для 39% - соцопитування КМІС

Мовний омбудсмен відзначає важливість українізації єврейської громади

Засідання групи у форматі "Рамштайн" відбудеться 15 жовтня в Брюсселі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА