Інтерфакс-Україна
18:19 14.03.2025

У МВС не виключають, що Ганул був вбитий на замовлення спецслужб РФ

1 хв читати
У МВС не виключають, що Ганул був вбитий на замовлення спецслужб РФ

Убивство громадського активіста Дем’яна Ганула могло бути вчинене на замовлення спецслужб РФ, припускає міністр внутрішніх справ України Ігор Клименко.

“Ми розуміємо, що ця особа мала таку громадську позицію активну, і не виключаємо, що цей злочин вчинений на замовлення російських спецслужб. Але всі мотиви будуть встановлені згодом”, - сказав Клименко на брифінгу в п’ятницю.

Він також підтвердив інформацію, що Ганул звертався за охороною, але після звернення в його рамках було затримано одну особу, після чого повторних звернень не було.

“Керівник служби безпеки області сказав тільки що, що дійсно було його звернення, і в рамках цього звернення задокументовано особу, яка зараз перебуває під вартою. Слідство вели тоді слідчі Національної поліції, Служба безпеки оперативно супроводжувала і сприяла розкриттю цього злочину. І якраз після того, як цю особу було затримано, більше з будь-якими зверненнями щодо особистої охорони Ганул не звертався. Наскільки ми за цей час підняли ті документи, які в нас є в наявності”, - сказав міністр, відповідаючи на питання журалістів.

За словами Клименка, затриманий за підозрою у вбивстві Ганула 1978 р.н., військовослужбовець, який 23 лютого був оголошений в розшук як особа, яка самовільно залишила військову частину. “Він дезертир”, - підтвердив міністр.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

Керівником напрямку стратегій МХП призначено ексочільника українського представництва Dеlloit Булаха

Внаслідок російського авіаудару 17 квітня по Херсону загинула дитина

Трамп оголосив більше національних надзвичайних ситуацій, ніж будь-який інший президент за перші 100 днів

Сирський привітав військовослужбовців Військової служби правопорядку з професійним святом

Атака на Одещину: російські обстріли пошкодили фермерські господарства

Окупанти за добу втратили 1180 осіб та 208 од. автотехніки

Атака росіян "шахедами" по Запоріжжю призвела до пожежі та пошкодження будинків

Росіяни атакували Запорізьку область "шахедами" та авіацією – ОВА

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА