Інтерфакс-Україна
13:22 05.03.2024

Розпочався конкурс із відбору кандидатів на посаду суддів Конституційного Суду, яких призначає президент України

1 хв читати
Розпочався конкурс із відбору кандидатів на посаду суддів Конституційного Суду, яких призначає президент України

Конкурсна комісія для здійснення конкурсного відбору кандидатур на посаду судді Конституційного Суду України, що призначаються президентом України, оголосила про початок конкурсного відбору, повідомляє пресслужба глави держави.

Зазначається, що подати заявки на участь у конкурсі можуть громадяни України, які володіють державною мовою, досягли на день призначення 40 років, мають вищу юридичну освіту, стаж професійної діяльності у сфері права щонайменше 15 років, високі моральні якості та визнаний рівень компетентності.

При цьому суддя Конституційного Суду має відповідати критерію політичної нейтральності. Отже, на посаду не може бути призначено кандидата, який є членом політичної партії або іншої організації з політичними цілями, обраний на виборну посаду в органі державної влади чи місцевого самоврядування, або бере участь в організації чи фінансуванні політичної діяльності.

Приймання документів для участі в конкурсному відборі здійснюватиметься протягом 30 календарних днів, а саме з 2 березня до 31 березня 2024 року включно. Подання документів завершується 31 березня 2024 року о 24 годині.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Норвезький уряд 4 квітня схвалив збільшення допомоги Україні на 50 млрд крон – до 85 млрд крон у 2025 році

Окупанти втратили впродовж доби 1390 військовослужбовців – Генштаб

Внаслідок ворожої атаки поблизу Степногірська поранено чоловіка, за добу окупанти здійснили майже 500 ударів по Запорізькій області

5 квітня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Російський удар БпЛА по Кривому Розі: зросла кількість постраждалих до семи, одна людина загинула – ДСНС

У Чорному морі – один ворожий корабель –ВМС ЗСУ

Адміністрація Трампа надіслала українцям помилкове повідомлення про видворення зі США - ЗМІ

До 12 років ув’язнення засуджено жителя Херсона, який очолював окупаційний медзаклад – прокуратура

Китай призупинив угоду з продажу активів TikTok через тарифи США - ЗМІ

Міжнародна реакція на ракетний удар РФ по Кривому Рогу: дипломатичні та політичні заяви засуджують агресію

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА