Інтерфакс-Україна
19:48 21.02.2025

Рада має ухвалити резолюцію про вибори через пів року після мирної угоди, вважає Яценюк

1 хв читати
Рада має ухвалити резолюцію про вибори через пів року після мирної угоди, вважає Яценюк
Фото: https://www.youtube.com/live/d9u5sRJeMz4?si=ybntCxxpx2pJ3ZaP

Експрем'єр України (2014-2016), ексспікер Верховної Ради (2007-2008), голова Київського безпекового форуму (КБФ) Арсеній Яценюк виступив за прийняття резолюції в українському парламенті щодо проведення президентських виборів через шість місяців після підписання всеохоплюючої мирної угоди.

Він нагадав, що за Конституцією України єдиним органом, який має повноваження встановлювати дату президентських виборів, - це парламент. "Отже, парламент може зробити свою роботу і висловити волю українського народу", - сказав Яценюк під час спеціальної події КБФ у столиці 21 лютого.

Він вважає, що таким чином можна дати "козирну карту" президенту США Дональду Трампу і "вибити основу з-під ніг тих, хто хоче дестабілізувати ситуацію в Україні".

"Парламентська резолюція може чітко окреслити умови для проведення демократичних вільних виборів. Це дуже просто: Україна проводить вільні демократичні вибори через 6 місяців після того, як буде укладена всеосяжна мирна угода. Крапка", - наголосив Яценюк.

ОСТАННЄ

Орбан заявив, що не дозволить Брюсселю "змусити" Угорщину прийняти членство України в ЄС

Зеленський на "Рамштайні": необхідно визначити чіткі деталі щодо контингенту безпеки в Україні

Естонія затримала підсанкційне судно з тіньового флоту РФ у Балтійському морі

Умєров: працюємо з партнерами над пошуком додаткових систем "Patriot"

Умєров: Європа перебирає на себе провідну роль у наданні безпекової допомоги

Партнери виділяють понад EUR21 млрд на військову допомогу Україні - міністр оборони Британії

Умєров: Гегсет брав участь у "Рамштайні", це означає, що США продовжує надавати допомогу і не стоїть осторонь від нас

Пісторіус: Враховуючи триваючу агресію РФ, мир в Україні, схоже, недосяжний у найближчому майбутньому

Поворозник продовжить обіймати посаду першого заступника мера Києва після звільнення з посади в КМВА - КМДА

Нацбанк спрямував запит до МІБ щодо витрат "Справи громад" та БФ Порошенка на ЗСУ, стверджують у "Євросолідарності"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА