Інтерфакс-Україна
18:05 23.10.2024

Арахамія і Кім узяли на поруки депутатку Кормишкіну, підозрювану в незаконному збагаченні

1 хв читати
Арахамія і Кім узяли на поруки депутатку Кормишкіну, підозрювану в незаконному збагаченні

Запобіжний захід у вигляді особистої поруки застосовано до народної депутатки, підозрюваної в незаконному збагаченні, повідомила Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП).

"23 жовтня 2024 року слідчий суддя ВАКС застосував до народної депутатки України, яка підозрюється в незаконному збагаченні, запобіжний захід у вигляді особистої поруки", - ідеться в повідомленні в телеграм-каналі в середу.

Ім'я фігурантки не називають. За даними джерел "Інтерфакс-Україна", йдеться про Ірину Кормишкіну, яка раніше мала прізвище Аллахвердієва (фракція "Слуга народу").

Згідно з повідомленням, поручителями суд визначив двох осіб: голову фракції "Слуга народу" Верховної Ради України Давида Арахамію та голову Миколаївської обласної військової адміністрації Віталія Кіма.

Як повідомлялося, 16 жовтня Національне антикорупційне бюро (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП) повідомили про підозру в незаконному збагаченні чинному народному депутату України.

"За даними слідства, у 2021-2022 рр. вона набула у власність активи на суму понад 20 млн грн. За них згодом було придбано будинок на Одещині, в якому народна обраниця наразі проживає. Водночас її офіційний дохід за цей період та заощадження становили не більше ніж 2,7 млн грн, які підозрювана використовувала на інші цілі", - йшлося в повідомленні НАБУ.

Зазначається, що нардепка незаконно збагатилася на суму понад 20 млн грн.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

США припинили постачання деяких видів зброї Україні, інших продовжать, як і ракет для ППО, – Держдеп

Полтава перебувала під масованою атакою російських безпілотників

Мінсоцполітики розпочинає проєкт із закупівлі соцпослуги з комплексного розвитку та догляду дітей з інвалідністю

Припинення адміністрацією Трампа поставок оборонних ракет призведе до загибелі ще більшої кількості цивільних і дітей – експосол Брінк

Пором затонув біля острова Балі, десятки людей вважаються зниклими безвісти

УЧХ посилює роботу з протимінної діяльності на узбережжі Чорного моря

Через російські обстріли дев'ять постраждалих на Херсонщині - ОВА

Зеленський анонсував швидке підписання закону про множинне громадянство

Сили оборони знешкодили 40 з 52-х ударних безпілотників – Повітряні сили

Окупанти за добу втратили 1 тис. осіб та 102 од. автотехніки - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА