Інтерфакс-Україна
10:40 21.02.2024

Всеукраїнська рада церков закликає всіх до загальнонаціональної триденної молитви та посту 1-3 березня 2024 року

1 хв читати
Всеукраїнська рада церков закликає всіх до загальнонаціональної триденної молитви та посту 1-3 березня 2024 року

Всеукраїнська рада церков і релігійних організацій закликає всіх до загальнонаціональної триденної молитви і посту 1-3 березня 2024 року.

"Наближається друга річниця від початку повномасштабної російської агресії в Україну. Героїчний спротив Сил оборони України та всього українського народу дозволив зупинити агресора, зруйнувати план ворога і визволити частину території України від російських окупантів. Користуючись нагодою, висловлюємо вдячність міжнародним партнерам та церквам і народам світу, які шанують цінність людського життя і допомагають українцям захищати свободу і незалежність України від російської агресії", - йдеться в заяві Ради.

Зазначається, що щодня різні українські церкви та релігійні організації підносять молитви до Бога про захист держави та перемогу у війні за незалежність України.

"Закликаємо усі конфесії України, представників влади, українців в Україні та по всьому світу долучитися до загальнонаціональної триденної молитви і посту 1-3 березня 2024 року, відповідно до своїх релігійних традицій та у зручний день, однодушно підносячи молитви Богу за Україну, за український народ, за наших воїнів, за звільнення з полону військових та цивільних, за велику перемогу", - йдеться у зверненні.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Участь Трампа у мирних перемовинах у Туреччині мало б додатковий імпульс до того, щоб Путін прилетів – Зеленський

Зеленський зустрінеться з Ердоганом в Анкарі в четвер і готовий летіти з ним в Стамбул, якщо там буде Путін

РФ за 8-10 травня нанесла по України 115 авіаударів та здійснила 12,1 тис обстрілів, запустила 7,3 тис дронів - Зеленський

Фінальне голосування за зміни до Бюджетного кодексу для реалізації угоди з США відбудеться у червні - нардеп

Гурт ZWYNTAR погрожує "Кварталу-95" судом через використання їх пісні під виглядом пародії

Окупанти вдарили "Молнією" по Харкову, поки без постраждалих - Синєгубов

Міноборони та ЗСУ автоматизували процес обліку та зберігання відібраного біологічного матеріалу військовослужбовців

Мерц закликав Путіна погодилася на припинення вогню: мʼяч на боці РФ

Безробітний з Харківщини вчинив серію підпалів на залізниці за замовленням спецслужб РФ – прокуратура

СБУ: 14-річний підліток на замовлення РФ намагався спалити синагогу у Кривому Розі

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА