Інтерфакс-Україна
11:59 04.12.2025

Київрада має збільшити фінансування програми підтримки Захисників та Захисниць на 800 млн грн – мер

1 хв читати
Київрада має збільшити фінансування програми підтримки Захисників та Захисниць на 800 млн грн – мер

Київська міська рада у четвер має ухвалити зміни до цільової програми "Підтримка киян — Захисників та Захисниць", зокрема збільшити її фінансування ще майже на 800 млн грн, повідомив міський голова Віталій Кличко.

Мер зазначив, що у цих коштах, зокрема, передбачена можливість надання матеріальної допомоги на компенсацію за придбання жіночого бронежилета.

"Сьогодні в Збройних силах України служать понад 70 тисяч жінок. Понад 5 тисяч із них виконують бойові завдання на передовій. Запит щодо бронежилетів ми отримали від жінок ЗСУ", - написав мер у повідомленні у Телеграмі.

Кличко також повідомив, що передбачається збільшення видатків на надання часткової компенсації за придбаний автомобіль киянам з інвалідністю та підтримку студентів – Захисників та Захисниць.

"Також йдеться про збільшення видатків на надання часткової компенсації за придбаний автомобіль киянам з інвалідністю внаслідок війни 1 групи. Та особам з інвалідністю 1 та 2 груп, які отримали тяжкі поранення або каліцтва захищаючи Україну. Передбачене і збільшення матеріальної допомоги киянам студентам-захисникам та захисницям. А саме – на часткову оплату навчання у закладах вищої освіти", - заявив мер.

Кличко впевнений, що депутати Київради підтримають цей проєкт рішення.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Міносвіти: 19 закладів освіти отримали сучасну агротехніку в межах проекту з JICA

Рада надала право центрам рекрутингу ЗСУ вести реєстр призовників

У Києві чоловік підпалив відділення Укрпошти, вважаючи, що допомагає СБУ

Ветерани можуть стати рушієм повоєнного економічного зростання України та основою нових еліт, вважає Залужний

Міністр оборони Великої Британії оголосив про інвестицію 600 млн фунтів стерлінгів на ППО для України

Росіянина, який катував цивільне населення під час окупації Липецької ОТГ, заочно засуджено до 12 років ув’язнення

Зеленський: Путін вірить лише в силу та гроші, тому російські активи можуть і повинні бути використані для захисту від агресії Росії

Україна, Молдова та Нідерланди першими підписали Конвенцію про компенсаційну комісію для України

СБУ та Нацполіція затримали одну із керівниць окупаційного Центру зайнятості "ДНР"

Освітній омбудсмен Лещик: у нас освіта відділена від релігії, я до цього ставлюся досить жорстко

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА