07:35 08.02.2025

В Сумах ліквідували пожежу житлового будинку, що виникла через удар ворожого БПЛА

1 хв читати
В Сумах ліквідували пожежу житлового будинку, що виникла через удар ворожого БПЛА

Співробітники Державної служби з надзвичайних ситуацій ліквідували пожежу житлового будинку в Сумах, що виникла внаслідок влучання ворожого беспілотника, повідомляє ДСНС.

"У Сумах ліквідували пожежу в житловому будинку, що виникла через ворожий удар. Інформація про постраждалих не надходила", - сказано в повідомленні.

Зазначається, що в ніч на 8 лютого Росія знову атакувала м. Суми. В результаті влучання безпілотника, значних руйнувань зазнав приватний житловий будинок. Також відбувалось горіння на великій площі.

Співробітники ДСНС локалізували пожежу, частково провели розбір завалів та ліквідували всі приховані осередки горіння.

 

ОСТАННЄ

Сибіга обговорив з британським колегою шляхи до миру та довгострокову безпеку України

Застосовано запобіжний захід ще до одного підозрюваного у справі про розкрадання коштів при створенні системи "ДЗВІН"

Створена кооординаційна рада для забезпечення рівних умов для бізнесу у портах

Стармер у розмові з Трампом виразив надію на відновлення допомоги США Україні

Ламмі обговорив з Рубіо і Сибігою перспективи мирного процесу в Україні

У Женеві представили план припинення вогню в Україні

Сікорський провів розмову з Келлогом стосовно переговорів у Саудівській Аравії

Демонтаж комуністичної та радянської символіки у київському метро залишилось провести на трьох станціях - КМДА

Фінляндія оголосила про виділення Україні 16 млн євро на гуманітарну допомогу

Результати зустрічі в Саудівській Аравії стануть ключовими для відновлення військової допомоги США Україні – Рубіо

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА