Інтерфакс-Україна
19:10 18.04.2025

Поліцейські дрони почали роботу на Хортиці та в трьох парках Запоріжжя

1 хв читати
Поліцейські дрони почали роботу на Хортиці та в трьох парках Запоріжжя
Фото: https://www.facebook.com/

Поліцейський аеропатруль розпочинає роботу в небі над містом Запоріжжя, починаючи вже з п'ятниці, повідомляє поліція Запорізької області.

"Відсьогодні патрулювати вулиці Запоріжжя почнуть ще й поліцейські дрони. Основна мета аеропатруля – забезпечення правопорядку, своєчасне виявлення підозрілих осіб чи предметів та оперативне реагування на інциденти. Дрони, оснащені потужними камерами, стежитимуть за ситуацією у місті з висоти пташиного польоту", - повідомляється на сторінці обласної поліції у Facebook.

Наразі дрони працюватимуть в чотирьох рекреаційних зонах міста: національному заповіднику "Хортиця", центральному парку культури та відпочинку "Дубовий гай", в парку Перемоги, а також в Вознесенівському парку (каскад фонтанів "Веселка").

"Поліцейські, за допомогою безпілотників не просто спостерігатимуть, а й будуть швидко аналізувати ситуацію, виявляти підозрілу поведінку і навіть попереджати громадян про потенційні загрози… Застосування таких технологій - крок до безпечного і контрольованого середовища навіть під час війни", - відзначили в поліції.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Американський суд призупинив дію постанови про повернення співробітників "Голосу Америки" на роботу - ЗМІ

Пожежа на території Піщанського лісництва під Ізюмом поширилася до 85 га – ДСНС

Втрати ворога на Покровському напрямку становлять 177 військовослужбовців - Генштаб

З початку доби Сили оборони відбили 201 ворожу атаку - Генштаб

Прокремлівський кандидат лідирує в першому турі президентських виборів в Румунії

Пожежа на території Піщанського лісництва під Ізюмом охопила близько 80 га - ДСНС

Одна людина дістала поранення через скидання вибухівки з ворожого дрона в Херсоні

Неможливо говорити про відправку миротворчих сил в Україну до укладення мирної угоди – Павел

Україна і Чехія мають намір створити учбову структуру з підготовки пілотів та техніків для F16 - Зеленський

Під час запропонованого Росією тимчасового припинення вогню росіяни можуть влаштувати провокації

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА