Інтерфакс-Україна
20:33 22.08.2025

Сутички відбулись у Вінниці при спробі поліцейських заблокувати громадянина, якого розшукував ТЦК

1 хв читати

Конфлікт між жителями Вінниці та правоохоронцями відбувся у Вінниці на вулиці Замостянській у п'ятницю при спробі заблокувати громадянина, який перебував у розшуку місцевого територіального центру комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП).

"22 серпня під час патрулювання Вінниці поліцейські зупинили водія за порушення ПДР. Під час перевірки документів 25-річний керманич, який з 13 квітня розшукується Вінницьким ОМТЦК та СП, пересів на пасажирське сидіння та намагався втекти. Правоохоронці обмежили його рух. Тим часом перехожі намагались завадити розгляду адміністративного провадження. Наразі проводиться перевірка", - повідомляється на сторінці поліції Вінницької області у Facebook.

В свою чергу у Вінницькому обласному ТЦК та СП повідомили, що під час конфлікту не проводили заходів мобілізації чи оповіщення.

"У соціальних мережах поширюється відео, яке описане як конфлікт між цивільними громадянами та представниками Вінницького територіального центру комплектування та соціальної підтримки. Офіційно повідомляємо, що на момент подій, зафіксованих у відео, військовослужбовці Вінницького ТЦК та СП не проводили жодних заходів, пов’язаних із мобілізацією чи оповіщенням населення у зазначеній локації. Закликаємо не поширювати маніпулятивну та викривлену інформацію", - наголосили в обласному ТЦК.

Місцеві пабліки розповсюджують відео імпровізованого мітингу на вулиці, в якому взяли участь більше сотні жителів. На місці перебуває близько десятка правоохоронців та кілька автомобілів Національної поліції.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленська планує зустрітися з Меланією Трамп під час Генасамблеї ООН в Нью-Йорку

Реформа шкільного харчування підштовхне партнерів бути активнішими в її підтримці, вважає Зеленська

Лісовий: ми зіткнулися з інформкампанією, спрямованою на зневіру молоді в можливості вчитися в Україні

Цьогорічний саміт Перших леді та джентльменів має відвідати рекордна кількість високих гостей - Зеленська

Правоохоронці затримали злочинне угрупування, яке тероризувало Прикарпаття

РФ нарощуватиме дронові атаки по Україні, поки розширюватиме виробництво ударних дронів за підтримки КНР, – ISW

ВАКС звільнив від відповідальності ексчленів НКРЕКП Формагея та Коваленко у справі "Роттердам+"

Голова Деснянської РДА Бахматов: Старостенко не робила запиту на виступ і зривала захід

Газопостачання у понад 8 тис. абонентів відсутнє внаслідок повітряної атаки РФ у Київській області

Кіберкорпус ГУР заблокував паливні картки у РФ та "поклав" десятки ворожих онлайн-ресурсів - джерела

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА