Інтерфакс-Україна
15:11 16.09.2025

Роботи з будівництва 4ї лінії метро в Києві почнуться після будівництва з’їзду з нового Подільского мосту – КМДА

1 хв читати
Роботи з будівництва 4ї лінії метро в Києві почнуться після будівництва з’їзду з нового Подільского мосту – КМДА
Фото: https://kyivcity.gov.ua/

Наступним етапом розвитку транспортної інфраструктури навколо нового Подільського мостового переходу в Києві стане будівництво з'їзду на Поділ та підготовка до запуску першої черги четвертої Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену, повідомляє департамент транспортної інфраструктури Київської міської державної адміністрації.

"Наступним етапом стане будівництво з’їзду на Поділ. Це дозволить розвантажити транспортні потоки та зробить пересування містом більш комфортним. Паралельно триває підготовка до реалізації першого етапу будівництва Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену, яка з’єднає лівий і правий береги столиці", - йдеться в повідомленні.

Частина підготовчих робіт вже виконана. Після будівництва з’їзду на Поділ розпочнуться роботи, необхідні безпосередньо для запуску метро на Троєщину, зазначили у столичній мерії.

В департаменті розповіли, що перший етап будівництва Подільсько-Вигурівської лінії метро передбачає будівництво ділянки від станції "Глибочицька" до станції "Райдужна". "Лінія включатиме станції "Глибочицька", "Подільська", "Райдужна" та 3 станції у конструкціях мостового переходу. Передбачені пересадкові вузли між станціями "Лук’янівська" – "Глибочицька" й "Тараса Шевченка" – "Подільська", - йдеться в повідомленні.

Повноцінний рух Подільським мостовим переходом та по обох частинах новозбудованого тунелю був відкритий 23 серпня.

Раніше мер Києва Віталій Кличко на полях Ukrainian Recovery Conference обговорив реалізацію стратегічного проєкту будівництва Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену з президенткою Європейського Інвестиційного Банку Терезою Червінською. За словами Кличка, ЄІБ висловив зацікавленість у цьому проєкті.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Рада прийняла закон про Єдину інформаційну систему соціальної сфери

Міноборони Польщі: Україна зробила епохальний стрибок у розвитку дронів, ми хочемо скористатися цими знаннями

Мир має бути прийнятним для української держави та потребує сили - міністр оборони Польщі

Мін’юст спростовує інформацію про нібито витік даних українців під час тестування е-Нотаріату

Лінія безпеки Польщі проходить на лінії фронту в Україні - міністр оборони

Окупанти завдали авіаудару по Костянтинівці, загинули 5 цивільних

Суд обрав запобіжний захід екснардепу Новинському, який переховується за кордоном

ГУР спростувало інформацію про конфлікт з Офісом президента

Понад 170 кв. км і 9 населених пунктів звільнені з початку Добропільського контрнаступу - Зеленський

Унікальна дерев'яна синагога переїде з Берегівського району до Закарпатського музею в Ужгороді

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА