Інтерфакс-Україна
19:51 25.11.2024

ЦВК визнала Тамілу Ташеву обраним народним депутатом від партії "Голос" після відмови Івана Примаченка від мандата

1 хв читати
ЦВК визнала Тамілу Ташеву обраним народним депутатом від партії "Голос" після відмови Івана Примаченка від мандата

Центральна виборча комісія визнала Тамілу Ташеву обраним народним депутатом України в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі після того, як нардеп від партії "Голос" Іван Примаченко відмовився від мандата.

"Іван Примаченко, який був визнаний обраним народним депутатом на позачергових парламентських виборах 21 липня 2019 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від політичної партії "Голос", подав заяву про відмову від депутатського мандата. ЦВК розглянула документ і визнала Івана Примаченка таким, який не набув депутатського мандата", - повідомляє ЦВК у телеграм-каналі.

Водночас ЦВК визнала Тамілу Ташеву, наступну за черговістю кандидатку, включену до виборчого списку політичної партії "Голос" за №26, обраною народною депутаткою України на зазначених виборах.

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

САП та НАБУ викрили схему розкрадання 15 млн грн в УЗ під час закупівлі фарб та лінолеуму

Ще понад 75 правозахисників, діячів культури, освіти і журналістів висловилися за перепризначення Кременя на посаду мовного омбудсмена

Україна продовжує роботу над організацією зустрічі на рівні лідерів для досягнення миру – Умєров

Захисники збили всі 6 ракет, випущених по Україні, основний напрямок удару - Старокостянтинів

Число загиблих у Дніпрі через ракетну атаку 24 червня збільшилось до 21 людини

Збитий у червні іранський Shahed містить мінікомпʼютер Nvidia для задач ШІ та відео – ГУР

Чернишов перед початком суду: Чудовий робочий настрій, готовий допомагати слідству

Захист просив ВАКС обирати запобіжний захід Чернишову в закритому режимі, суд відмовив

За місцями проживання Гусакова і тих, чиї картки він використовував для збору донатів, проходять обшуки - Нацполіція

Окрема думка двох суддів ВП ВС щодо непідтверджених доказами санкцій дає підстави для скасування санкційних указів – юрист

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА