Інтерфакс-Україна
20:34 23.04.2025

Уряд спрямував в держбюджет 80% чистого прибутку за 2024р. Привату та 50% Ощаду

1 хв читати
Уряд спрямував в держбюджет 80% чистого прибутку за 2024р. Привату та 50% Ощаду

ПриватБанк перерахує у якості дивідендів до державного бюджету 32,112 млрд грн або 80% чистого прибутку за 2024 рік, Ощадбанк – 3,948 млрд грн або 50%.

Відповідні розпорядження Кабінет міністрів прийняв 21 квітня та опублікував на урядовому порталі у середу.

Згідно з ними, 5% чистого прибутку ПриватБанку або 2 млрд грн буде спрямовано до резервного фонду, ще 15% (6,02 млрд грн) - на покриття накопичених збитків минулих років.

Щодо Ощадбанку, то до резервного фонду також спрямовано 5% чистого прибутку держбанку обсягом 394,66 млн грн, а решту 45% (3,551 млрд грн) уряд вирішив розподілити на покриття накопичених збитків минулих років.

Як повідомлялось, згідно з неаудійованою звітністю, державний ПриватБанк наростив чистий прибуток у 2024 році на 6,3% - до 40,14 млрд грн, зберігши за собою лідерство у п’ятірці найприбутковіших банків країни.

Чистий прибуток Ощадбанку за результатами попереднього року досяг 7,9 млрд грн, що зробило його другим за прибутковістю серед держбанків.

 

 

 

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Шмигаль не бачить загроз через відновлення ЄС квоти на імпорт с/г товарів з України

Обмеження торгівлі валютними ОВДП передбачено меморандумом з МВФ для збереження пропозиції валюти на ринку – НБУ

"Укренерго" акцептувала ще 249 МВт балансувальної потужності для забезпечення стабільної роботи енергосистеми

Ексзаступник голови Міненерго Немчинов та представник "УГВ" Шикеринець лідирують в конкурсі на членів НКРЕКП

УЗ ініціювала підвищення ставок на контейнерні перевезення, що може знизити їх конкурентоспроможність - АМЕУ

Штрафи за порушення торгівлі тютюном зросли на 87,7% за 4 міс.-2025 - очільник ДПС

Сирота звільнився з посади гендиректора "Укргідроенерго", обов'язки очільника виконуватиме Сухецький

Підвищення ціни газу одночасно із скороченням пропозиції може підштовхнути приватний сектор до імпорту – АГКУ

Фінкомітет Ради рекомендує прийняти в цілому законопроєкт щодо фінінклюзії, необхідний "Укрпошті" для запуску банку

Аналітичні центри закликали уряд сформувати комісію для конкурсу для обрання керівника митниці

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА