Інтерфакс-Україна
18:22 22.01.2026

В результаті обшуку на митному посту "Луцьк" вилучено понад $850 тис. – НАБУ

1 хв читати
В результаті обшуку на митному посту "Луцьк" вилучено понад $850 тис. – НАБУ
Фото: НАБУ

Детективи Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) за процесуального керівництва прокурорів Спеціалізованої антикорупційній прокуратури (САП) провели обшуки на митному пості "Луцьк" Волинської митниці, в результаті обшуку на одному з об’єктів нерухомості вилучено понад $850 тис.

"Детективи НАБУ за процесуального керівництва прокурорів САП провели обшуки на митному пості "Луцьк" Волинської митниці, а також на інших об’єктах нерухомості, якими, зокрема, користувались службові особи вказаного підрозділу. За результатами обшуку одного з таких об’єктів виявили та вилучили понад $850 тис.", – йдеться у повідомленні у Телеграм-каналі відомства.

Зазначається, що слідчі дії здійснювалися відповідно до чинного законодавства.

"Жодну особу наразі не затримали, про підозру не повідомляли. Інші деталі не розголошуються для збереження таємниці досудового розслідування", – повідомили у НАБУ.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Освітній омбудсмен: Додавати до роботи педагога чергування в укритті чи "Пункті незламності" неправомірно

"Нафтогаз" допоміг Нацполіції і СБУ викрити злочинну групу з крадіжок нафти на Сумщині

На Сумщині поліція ліквідувала злочинну групу, яка розкрадала нафтосировину в промислових обсягах

Генштаб повідомив про ураження нафтобази, РЛС та інших важливих об’єктів ворога

Ситуація в енергосистемі вранці ускладнилася через вихід частини генерації в аварійний ремонт – "Укренерго"

Кличко: Мер Варшави передав Києву 90 генераторів

СБУ оприлюднила допит окупанта, який разом зі співслужбовцем розстріляв 9 українських військовополонених

Велика Британія розуміє і поділяє розчарування Зеленського через продовження варварської війни – ЗМІ

У Департаменті фінансів КМДА проходять слідчі дії

Голова ТСК Гончаренко запросив генпрокурора на засідання комісії для надання пояснень щодо операції "Мідас"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА