Інтерфакс-Україна
16:39 14.08.2025

Працівниця "Муніципальної охорони" закупила неякісні бодікамери для співробітників

1 хв читати
Працівниця "Муніципальної охорони" закупила неякісні бодікамери для співробітників

Поліція Києва оголосила про підозру працівниці комунальної організації КМДА, яка закупила неякісні бодікамери для "Муніципальної охорони" зі збитком у майже 1,7 млн грн, повідомляє поліція Києва.

"Службовиця придбала у приватної фірми 200 бодікамер вартістю майже 2 мільйони гривень, технічні характеристики яких не відповідали умовам тендеру та службовим потребам охоронців", - йдеться в повідомленні на сайті поліції в четвер.

Правоохоронці встановили, що комунальною організацією "Муніципальна охорона" було сформовано річну потребу у закупівлі нагрудних відеореєстраторів кількістю 200 шт.

"Відтак, порушниця, відповідаючи за процедуру публічних закупівель, визнала переможцем торгів приватну компанію, не перевіривши, чи відповідає їхня продукція технічним вимогам. У результаті підрядник поставив обладнання, технічні характеристики якого не відповідали заявленим вимогам замовника та службовим потребам охоронців", - зазначають в столичній поліції.

Внаслідок службової недбалості службовиці бюджету громади Києва завдано збитків на суму у майже 1,7 млн грн.

Слідчі повідомили правопорушниці про підозру за ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України - неналежне виконання службовою особою своїх службових обов’язків.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

САП: викрито корупцію при закупівлі програмного забезпечення для Мінсоцполітики, серед підозрюваних – колишній заступник міністра

Європа і США дадуть відповідь санкціями, якщо РФ і надалі буде відмовлятися від конкретних переговорів про мир, – Макрон

Зеленський за результатами "Коаліції охочих": Ми домовилися, що буде різна присутність військ партнерів в Україні

Міноборони та Мінцифри оголосили грантовий конкурс Brave1 для рішень на основі ШІ

Зеленський: Ми обговорили з Трампом тиск на Росію, щоб примусити її до миру

У найближчі тижні буде фіналізовано внесок США у гарантії безпеки України - Макрон

Завдяки Кличку збірна України з боксу зможе взяти участь у Чемпіонаті світу - президент World Boxing

На Волині чоловік обстріляв працівників ТЦК

Німеччина запропонувала постачати 480 БМП щороку для озброєння ЗСУ – ЗМІ

Росіяни просунулися в Харківській, Донецькій та Запорізькій областях - DeepState

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА