Інтерфакс-Україна
03:02 16.04.2025

Експрезидента Перу засудили до 15 років ув’язнення за корупцію – ЗМІ

1 хв читати

Колишнього президента Перу Ольянту Умалу засудили до 15 років позбавлення волі за корупцію, визнавши винним у тому, що він отримував незаконні внески від покійного президента Венесуели Уго Чавеса та бразильської компанії Odebrecht для фінансування своїх виборчих кампаній у 2006 та 2011 роках, повідомляє EFE у вівторок.

"Дружину Умали, Надін Ередію, також визнали винною в тому самому злочині і засудили до 15 років тюремного ув'язнення за керівництво цими виборчими кампаніями. Брат Ередії, Ілан, був засуджений до 12 років тюремного ув'язнення", - йдеться вповідомлені.

Суддя Третьої колегії національного кримінального суду Найко Коронадо заявила, що під час процесу було доведено вчинення злочину відмивання коштів через різні дії, спрямовані на здобуття коштів незаконного походження.

Суд встановив, що кампанія 2006 року отримала приблизно 1,5 мільйона солей із джерел, пов’язаних із посольством Венесуели. А у 2011 році, коли Умала став президентом, кампанія, за даними слідства, отримала близько 3 мільйонів доларів від бразильської компанії Odebrecht.

Суд дійшов висновку, що відбувалося "відмивання коштів у формі обтяжених обставин" і що обвинувачені несуть повну кримінальну відповідальність.

Джерело: https://efe.com/mundo/2025-04-15/peru-ollanta-humala-condena-lavado-activos/

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

РФ докладає величезних зусиль, щоб вплинути на результати виборів у Молдові та використати її проти України – Санду

Raiffeisen Business Online попередив про технічні роботи з вечора суботи

Пожежа пошкодила споруди українського етнографічного музею на схід від Едмонтона в Канаді – ЗМІ

В Київській області через спалювання сухої трави загинули двоє людей

Найближчі дні в Україні будуть теплими, майже без опадів

Генштаб показує на незначне скорочення площі контролю ЗСУ в Курській області, у DeepState без змін

Іран в суді вимагає скасування рішення ради ІКАО щодо авіакатастрофи літака МАУ у 2020 році

Сили оборони збили вночі 33 ворожі дрони з 87, ще 36 локаційно втрачені - Повітряні сили

В України створено "гарячі лінії" для повідомлення про захворювання тварин на ящур чи блутанг

Керівником напрямку стратегій МХП призначено ексочільника українського представництва Dеlloit Булаха

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА