12:02 26.12.2024

"Укрпошта" у 2025 р. точково підвищить тарифи для низки закордонних напрямків

2 хв читати
"Укрпошта" у 2025 р. точково підвищить тарифи для низки закордонних напрямків

АТ "Укрпошта" у 2025 році точково підвищить тарифи для низки закордонних напрямків, збереже їх без змін для ключових країн, повідомила директорка департаменту міжнародних операцій компанії Юлія Павленко в ексклюзивному відеоінтерв'ю агентству "Інтерфакс-Україна".

Крім того, за її словами, очікується зниження тарифів для США і Великої Британії.

"У нас буде невелика кореляція, але буквально щодо кількох країн із великим плечем доставки. Вартість доставки в інші країни не зміниться або знизиться, як у випадку з Британією і США. Серед країн, для яких тариф буде незначно підвищено, - Туркменістан через необхідність робити великий гак при авіасполученні. Ми як державна компанія не можемо собі дозволити працювати в мінус", - повідомила Павленко.

На сайті "Укрпошта" повідомила, що тарифи на посилки до 10 кг залишаться без змін за ключовими напрямками. Незначна кореляція буде за тарифами до Вірменії, Ізраїлю, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану і Туркменістану.

Крім того, передбачено невелике зростання тарифу на EMS-відправлення (посилки до 30 кг - ІФ-У) до Польщі.

Тарифи на листи у ваговій категорії 1001-2000 грам збільшаться на $2 - ціна рекомендованого листа зросте до $3,5. В "Укрпошті" уточнили, що в категорії відправляють тільки 6% від загальної кількості листів.

Збільшаться в середньому на 10% тарифи для дрібних пакетів PRIME у ваговій категорії від 1 до 2 кг - для зон 1 і 3. Для країн другої зони, до якої входить і США, тариф залишиться незмінним, наголосили в "Укрпошті".

Серед змін, що готуються, - тарифи на посилки понад 10 кг з оголошеною цінністю прирівнюються до тарифів на посилки до 10 кг (тобто посилки понад 10 кг стане вигідніше і дешевше відправляти).

Крім того, зміниться частка тарифу в Україні, яка вже включена до тарифу для посилок, EMS-відправлень, рекомендованих листів (за умови оплати електронною маркою) і дрібних пакетів/PRIME.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

РЕКЛАМА

ОСТАННЄ

Starlink спростував повідомлення в ЗМІ щодо планів відключення в Україні

Віцепрем’єр Федоров закликав українців на окупованих територіях повідомляти про штаби і табори окупантів у чатботі

У застосунку "Київ Цифровий" з’явилися автоматичні сповіщення про штрафи з паркування та відкриті провадження

Huawei вперше домоглася рентабельності виробництва ШІ-чіпів Ascend

ЄК оприлюднить оцінку нотифікації для надання Україні внутрішнього ринку для роумінгу в березні – віцепрезидентка ЄК

Україна імплементує директиву NIS2 щодо безпеки мереж і інформаційних систем - Федоров

Україна і ЄС оновлять план впровадження електронних довірчих послуг - Федоров

Україна очікує отримати внутрішній ринок для роумінгу в Європі в найближчі місяці - Федоров

Китайська ракета вивела на орбіту супутник зв'язку

Apple відключить функцію розширеного захисту хмарних даних у Великій Британії

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новости со всей Украины

РЕКЛАМА