Інтерфакс-Україна
19:42 15.03.2025

Стубб: Путін не хоче миру або перемир’я, тому просто тягне час

1 хв читати

Росія намагається грати в затяжну гру в Україні, але насправді не хоче припинення вогню або миру, вважає президент Фінляндії Александр Стубб, передає портал Yle.

"Путін не прагне перемир’я, припинення вогню чи миру. Його основна мета, а саме знищення незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, взагалі не змінилася. Сподіваюся, ми зможемо продовжити тиск Заходу, який змушує Росію припинити вогонь", - заявив він після відеоконференції "коаліції охочих", організованої прем'єром Британії Кіром Стармером.

Він підкреслив, що Росія намагається тягнути час.

За словами Стубба, крок вперед був зроблений на зустрічі на підтримку, яку провів Стармер. Президент повідомив, що створюється коаліція країн, готових підтримати Україну, до якої входять близько 30 країн-однодумців з Європи та з-за її меж.

"Британія та Франція відіграють сильну лідерську роль, і всі мають чітке бачення ситуації: Україна хоче миру і припинення вогню, Росія – ні", – сказав Стубб.

Джерело: https://yle.fi/a/74-20149769

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Мирна жителька загинула на Сумщині внаслідок мінометного обстрілу

Голова Укрдержархіву: Думаю, що в 2025 р. Україна очолить світовий рейтинг зі швидкості оцифрування архівів

Міносвіти розіслало в департаменти освіти роз’яснення щодо питань оцінювання результатів навчання в школах відповідно до держстандарту

Міністр культури Точицький задекларував 1,2 млн грн доходів за 2024 рік

Фінансування архівної сфери недостатнє для модернізації, розвитку і побудови сховищ - заступниця міністра юстиції Васильчук

Каллас: Умови РФ щодо припинення вогню дають підстави сумніватися, чи хочуть вони миру

Мін'юст працює над побудовою єдиної державної системи органів управління національними архівами

За ніч збито 90 зі 174 ворожих БпЛА, 70 безпілотників-імітаторів локаційно втрачені

Blockbuster Mall запустив маршрут із Вишгорода

Окупанти вночі атакували дронами Одеський район, постраждала людина, пошкоджені дитсадок і приватний будинок, 500 абонентів без світла

РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА