Інтерфакс-Україна
19:37 21.03.2025

В Ер-Ріяді навряд чи вдасться домовитись про припинення ударів по енергетичній інфраструктурі - Климпуш-Цинцадзе

2 хв читати
В Ер-Ріяді навряд чи вдасться домовитись про припинення ударів по енергетичній інфраструктурі - Климпуш-Цинцадзе
Фото: https://www.facebook.com/ivanna.klympushtsintsadze

На непрямих переговорах між Україною та Росією в Ер-Ріяді у понеділок навряд чи вдасться домовитись про припинення ударів по енергетичним та інфраструктурним об'єктам, прогнозує голова комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу Іванна Климпуш-Цинцадзе (фракція "Європейська солідарність").

"Щодо перемовин в Ер-Ріяді, то оця човникова дипломатія, яку планують США з українською і російською делегаціями почергово, виглядає так, що росія свідомо понижує рівень своєї делегації. І, як на мене, буде і далі затягувати цей процес якимись додатковими надмірними умовами. І навіть той оголошений режим припинення вогню у виконанні президента США Трампа, цей процес стримання від атак на енергетичні та інфраструктурні об'єкти, який нібито вже було погоджено, навряд чи його вдасться погодити вже 24 березня в Ер-Ріяді", - сказала Климпуш-Цинцадзе у коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" у п'ятницю.

За словами народного депутата, Росія почала застосовувати нову тактику концентрованих атак окремих міст.

"І ці терористичні атаки рф протягом останніх днів на українські міста, говорять про те, що росія зовсім не налаштована на будь-яке обговорення будь-якого стійкого миру, а налаштована хіба що на обговорення умов капітуляції України", - підкреслила Климпуш-Цинцадзе.

На думку голови комітету, "допоки переговорна тактика з боку Сполучених Штатів не буде змінена на тиск і на силу по відношенню до росії, складно говорити про просування у цих перемовинах".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

"Євросолідарність" вважає суд над заступником Кличка Прокопівим спробою залякати опозицію

Рубіо анонсував масштабну реорганізацію Держдепу США

Климпуш-Цинцадзе про умови для припинення вогню: якщо це правда, то США не налаштовані на пошук досягнення тривалого миру

Нардеп Сірко не вірить, що США робило чи буде робити офіційні пропозиції з визнання Криму російським

Домовленості про мир не мають порушувати Конституцію України - Мережко

Адміністрація Трампа планує організувати ще одну зустріч Віткоффа з росіянами – ЗМІ

Віцемер Києва Прокопів до повідомлення про підозру постійно перебував у столиці і нікуди не ховався – Кличко

Україна "на 90%" погодилась з мирною пропозицією США, якщо те саме не зробить РФ, Трамп може вийти з переговорів – ЗМІ

Прем’єр Канади назвав Китай головною загрозою для країни та закликав до протидії зовнішньому втручанню

Понад 40% американців схвалюють Трампа як президента США - опитування

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА