Інтерфакс-Україна
11:56 27.03.2025

В СБУ назвали недостовірною інформацію, що нібито їх штатні співробітники допомогли Комарницькому перетнути кордон

2 хв читати
В СБУ назвали недостовірною інформацію, що нібито їх штатні співробітники допомогли Комарницькому перетнути кордон

Інформація про те, що нібито штатні співробітники Служби безпеки України допомогли перетнути державний кордон ексдепутату Київської міської ради Денису Комарницькому, який фігурує у справі про незаконне заволодіння землею столиці, не відповідає дійсності, а допомогу йому в цьому надавали позаштатні працівники спецслужби, які станом на зараз вже затримані, заявляють в СБУ.

"Наразі фігуранти цієї справи затримані самою спецслужбою, їм повідомлено про підозру. Затримані СБУ особи менше 5 місяців перебували у статусі гласних позаштатних працівників (не перебували в штаті спецслужби і не отримували грошове забезпечення). Окремо наголошуємо: вони були позбавлені цього статусу на початку лютого, до настання подій, які розслідуються у кримінальному провадженні", - йдеться в коментарі пресслужби СБУ, розповсюжденому у четвер.

В спецслужбі розповіли, що зараз у співпраці з Національним антикорупційним бюро проводиться комплекс дій, направлених на встановлення також інших осіб, причетних до організації переправлення Комарницького через державний кордон до Румунії з території України.

"Загалом з початку повномасштабного вторгнення СБУ викрила 215 схем незаконного перетину державного кордону і повідомила про підозру 1869 особам, які причетні до цих схем", - повідомили в СБУ.

Як повідомлялось, раніше підозри як члени організованого злочинного угрупування отримав сам Комарницький та працівники його офісу, а також заступник Кличка Петро Оленич, який курує ключові земельні департаменти столиці, голова земельної комісії Київради Михайло Терентьєв, депутатка з цієї комісії Олена Марченко, заступник директора КП "Київблагоустрій" Олексій Мушта, заступник директора КП "Спецжитлофонд" Юрій Леонов.

Пізніше з'явилася інформація, що Комарницький опинився за кордоном.

27 березня "Українська правда" опублікувала власне розслідування, у якому йдеться, що втечі Комарницького сприяли співробітники Управління стратегічних розслідувань Національної поліції та колишні позаштатні працівники СБУ, а до кордону підозрюваного супроводжувало прикриття у вигляді авто із табличкою "200". Як стверджує видання, у втечі Комарницького за кордон брали участь чотири людини з посвідченнями СБУ та два співробітники Управління стратегічних розслідувань Закарпатської області.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Листівки з лого УІНП і закликом до ветеранів ховати під одягом радянські нагороди є фейковими

Угода про корисні копалини зміцнила відносини України і США - посол Тейлор

Сі Цзіньпін на зустрічі з Путіним про війну в Україні: Корінні причини слід усунути, а занепокоєння щодо безпеки всіх країн - сприймати серйозно

Британія оголосить у п'ятницю про введення жорстких санкцій щодо 100 нафтових танкерів, які використовує РФ

Тимчасові обмеження руху будуть у Києві 10 травня через перебування іноземних делегацій

Сили оборони уразили за добу 16 районів зосередження окупантів - Генштаб

Впродовж доби зафіксовано 193 бойових зіткнення - Генштаб

Окупанти втратили впродовж доби 1300 військовослужбовців

9 травня: Яке сьогодні свято, все про цей день

Уряд Великої Британії збирається оголосити посилений пакет санкцій проти тіньового флоту

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА