Інтерфакс-Україна
15:58 12.06.2025

Сибіга: Мені було особливо неприємно читати публічні привітання деяких країн на адресу російського агресора

1 хв читати
Сибіга: Мені було особливо неприємно читати публічні привітання деяких країн на адресу російського агресора
Фото: https://mfa.gov.ua/

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга прокоментував привітання від "деяких країн" російського народу із Днем Росії на тлі триваючої агресії росіян проти українців.

"Мені, як міністру країни, яка воює, сьогодні вранці було особливо неприємно читати публічні привітання деяких країн на адресу російського агресора. Які публічно вітали Росію з національним святом. Вітали країну-агресора", - сказав він під час спільної з колегами заяви до преси на полях міністерської зустрічі у форматі "Веймар+" у Римі.

Сибіга наголосив, що не може бути жодного винагородження РФ - країни-агресора.

"І я маю моральне право це озвучувати", - заявив очільник МЗС.

Раніше на сайті Державного департаменту США опублікували заяву державного секретаря Марко Рубіо, в якому він привітав росіян із днем Росії і заявив, що Америка "прагне конструктивної взаємодії з РФ з метою досягнення міцного миру між Росією та Україною".

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Сили оборони відбили з початку доби 144 ворожі атаки - Генштаб

Генсек ООН оголосив про скорочення бюджету на $700 млн через зменшення підтримки США - ЗМІ

Ще одну українську дитину врятовано з ТОТ в межах ініціативи Bring Kids Back UA

Офіс генпрокурора відкрив провадження щодо очільника Енергетичної митниці Комара - ЗМІ

Дія тимчасово призупинила дві послуги для водіїв – тривають технічні роботи

Троє загиблих через ворожі удари в Чугуївському районі — прокуратура розслідує

МЗС Індії: Захід критикує Індію за імпорт нафти, хоча сам потурає торгівлі з Росією

ГУР отримало докази масового викрадення українських дітей з окупованих територій — Зарівна

Кількість загиблих в Краматорську зросла до семи людей

Україна розгляне можливість збільшення відсотку заброньованих працівників на підприємствах, які працюють на прифронтових і прикордонних територіях

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА