Інтерфакс-Україна
15:42 04.08.2025

Качка: інвестувати в Україну сьогодні – означає інвестувати в майбутнє держави-члена ЄС

2 хв читати
Качка: інвестувати в Україну сьогодні – означає інвестувати в майбутнє держави-члена ЄС
Фото: https://www.facebook.com/

Віцепремʼєр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Тарас Качка на форумі в Японії заявив, що інвестувати в Україну сьогодні означає інвестувати в майбутнє держави-члена Європейського Союзу.

"Інвестувати в Україну сьогодні – означає інвестувати в майбутнє держави-члена ЄС. І саме така передова країна, як Японія є надійним партнером у відбудову України та проведенні необхідних трансформацій. Разом ми створюємо нову модель глобальної співпраці - довгострокове економічне партнерство, що ґрунтується на взаємній вигоді та довірі", - цитує Качку Офіс віцепрем'єра по результатам участі у форумі, присвяченому економічній відбудові України в Токіо (Японія). 

В межах виступу, Качка також подякував уряду Японії за послідовну підтримку та внесок у зміцнення економічної стійкості України.

З його слів, Україна будує прозорість, цифрове врядування та довіру, і не чекає завершення війни, щоб почати реформи. 

"Японські інструменти вже працюють в Україні — давайте масштабувати їх. З JICA, JBIC, NEXI та платформою JUPITeR ми вже маємо механізми для реального партнерства. NEXI, JICA, UNIDO — ваші союзники в Україні. Ми готові розширювати страхування, гарантувати спільну відповідальність і мінімізувати ризики", – зазначив урядовець. 

Зазначається, що у форумі взяли участь представники урядів, провідних профільних організацій та бізнесів обох країн, а головним акцентам заходу стало зміцнення зв'язків між Україною та Японією, насамперед за напрямками: енергетики та інфраструктури, розвитку виробничих і промислових парків,  агропереробки,  покращення умов для бізнесу в умовах війни.

Згідно з повідомленням, на полях форуму Україна та Японія також підписали 29 важливих домовленостей, зокрема, угоди з реалізації спільних проєктів в галузі сільського господарства та харчової промисловості, інфраструктури та будівництва, технологій та інновацій. 

ОСТАННЄ

Свириденко про розмову з Бессентом: Завдання Американсько-українського інвестфонду запустити перші три проєкти протягом 18 місяців

Рютте поінформував Зеленського щодо роботи з країнами, які готові долучитися до ініціативи закупівлі американської зброї

Росіяни на фронті застосовують тактику "тисячі порізів" – Сирський

У відпочинковому таборі на Львівщині від кишкової інфекції постраждали 32 людини

Росіяни збільшують своє угруповання на 9 тис. осіб щомісяця, хочуть до кінця року сформувати 10 нових дивізій – Сирський

Шмигаль обговорив з канадським та словенським колегами співпрацю в сфері ОПК

Україна та Греція будуть працювати над реалізацією розбудови транспортно-логістичних коридорів у Південно-Східній Європі - Зеленський

Частина жителів Сумської громади залишились без електропостачання через атаку росіян

ВАКС взяв під варту ексначальника Рубіжанської МВА Юрченка з можливістю застави 6 млн грн

В Бухаресті помер колишній президент Румунії Йон Ілієску

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА