Інтерфакс-Україна
22:38 13.08.2025

Посли держав G7 позитивно відгукнулися на призначення Кушніра до ВККС

1 хв читати

Група послів країн G7 позитивно відреагувала на призначення Ігоря Кушніра членом Вищої кваліфікаційної комісії суддів. Про це йдеться у пості G7AmbReformUA на платформі X в середу.

"Призначення Ігоря Кушніра на посаду в ВККС є позитивним кроком у напрямку залучення висококваліфікованих суддів та підвищення довіри до судової влади. Прозорий процес відбору за участю міжнародних експертів є ще одним позитивним кроком на шляху України до євроатлантичної інтеграції та ключовим фактором для подальшого розвитку", - йдеться у заяві дипломатів на X.

Як повідомлялося, Вища Рада правосуддя (ВРП) призначила 12 серпня на посаду члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів (ВККС) суддю Верховного суду у відставці Ігоря Кушніра.

Джерело: https://x.com/G7AmbReformUA/status/1955574302151238082

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Фестиваль "Bouquet Kyiv Stage" стартував в Києві

Комітет нацбезпеки рекомендував Раді ухвалити закон щодо включення ГУР МО до окремих суб’єктів державної авіації - нардеп

Матернова про саміт Трампа-Путіна: Україна хоче миру, але не будь-якою ціною

Сибіга: завдяки спільній трансатлантичній силі можна досягти гідного миру

Трамп: Якщо зустріч з Путіним буде поганою, то завершиться дуже швидко – ЗМІ

Трамп: Важливішою за двосторонню зустріч з Путіним буде тристороння за участі Зеленського

В українському полоні понад сто громадян з 32-х країн світу, без урахування росіян

Поранення та травми, отримані військовими в полоні, прирівнюються до бойових

Президент Аргентини готовий докласти особистих зусиль до гарантій безпеки для України

Польські прикордонники затримали українських залізничників, які в'їхали до Польщі у стані алкогольного сп'яніння

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА