Інтерфакс-Україна
14:24 25.07.2024

Мінкультури додало шість нових елементів до Нацпереліку нематеріальної культурної спадщини

1 хв читати
Мінкультури додало шість нових елементів до Нацпереліку нематеріальної культурної спадщини
Фото: МКІП

Міністерство культури та інформаційної політики України додало шість нових елементів до Національного переліку елементів нематеріальної культурної спадщини України.

Згідно з повідомленням міністерства, до переліку увійшли: традиція дзвонарства у Львові; культура приготування та споживання "засипаної капусти" Львівщини; традиція створення бойківської писанки булавкою; обряд встановлення "віхи" на Переяславщині; програма з охорони традиції покриття хат соломою та очеретом у Національному музеї народної архітектури та побуту України; техніка вишивки "городоцький шов" або "городоцький стіб".

Зазначається, що тепер місцеві громади мають вжити заходів щодо врахування рекомендацій та пропозицій Експертної ради з питань нематеріальної культурної спадщини при Мінкультури про охорону елементів нематеріальної культурної спадщини.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Суд взяв під варту чоловіка, який розстріляв людей на Софіївській Борщагівці під Києвом, його оголошено підозру

ЄС вітає зусилля, спрямовані на досягнення миру в Україні

Макрон анонсував візит в Київ

Мерц оголосив свій візит до Києва, а також лідерів Франції, Польщі та Британії

Глава СБУ звільнив з посади працівника СБУ Лойфа після журналістського розслідування - ЗМІ

Єрмак: створення Спецтрибуналу за злочин агресії проти України це більше, ніж політична заява

ЄС спрямував €1 мільярд з надприбутків від російських активів на оборонну промисловість України - Умєров

Український павільон DAKH: Vernacular Hardcore відкрився на Biennale Architettura 2025 у Венеції

Умєров обговорив на зустрічі із делегацією Міноборони ФРН посилення системи ППО та перспективи співробітництва у сфері ОПК

На фронті від початку доби відбулось 162 зіткнення - Генштаб

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА