Інтерфакс-Україна
18:24 15.09.2024

Зеленський: через брак боєприпасів ми не змогли оснастити навіть 4 з 14 необхідних бригад

1 хв читати
Зеленський: через брак боєприпасів ми не змогли оснастити навіть 4 з 14 необхідних бригад
Фото: https://www.president.gov.ua/

Україні не  вистачає боєприпасів, оскільки йде повільне постачання пакетів допомоги від США та Європи, внаслідок чого не вдалося оснастити навіть 4 із 14 необхідних бригад, заявив президент України Володимир Зеленський в інтерв'ю для програми GPS Фаріда Закарії на CNN.

Відповідаючи на запитання, чому після ухвалення великого пакету допомоги від США та пакетів допомоги від Європи, це не виливається у достатню кількість боєприпасів для України, президент зазначив, що для цього "багато різних причин".

"По-перше, все йде дуже повільно. По-друге, нам потрібно 14 бригад, щоби бути готовими. Досі у нас не було з цього пакета бригад, ми не оснастили навіть чотири", - підкреслив Зеленський.
Глава держави додав, що для поповнення дефіциту боєприпасів Україна використала внутрішнє виробництво безпілотників, що "замало, але ми зробили це".

Зеленський також зазначив, що до позитивного рішення Конгресу США про ухвалення допомоги Україні на $61 млрд (20 квітня – ІФ-У) протягом восьми місяців Україна використала все, що могла.

"Ми перекинули те, що у нас є в резервах, і те, що у нас є в сховищах, або те, що є в резервах, бригади, які нам зараз потрібні, те, що у них було, ми забрали всю їхню зброю" , – пояснив президент.

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

ДБР наголошує: можливість для СЗЧ повернутися на службу зі збереженням статусу та виплат діє до 30 серпня

Україна і Естонія домовились оновити угоду про соцзабезпечення між країнами

Екскерівник СІЗО Таганрога особисто віддавав накази катувати українську журналістку Рощину - Нацполіція

До 30 тис. вступників-контрактників в 2025р. отримають державний грант на покриття частини вартості навчання

ППО знешкодила 89 зі 112 ворожих дронів, є влучання на 11 локаціях

Голова НАЗК має погоджувати з держсекретарем Кабміну встановлення собі матдопомоги на оздоровлення

Одна людина загинула внаслідок ворожого обстрілу в Запорізькій області

Четверо цивільних постраждали внаслідок нічної атаки ворожих дронів у Дніпропетровській області

Генштаб зафіксував упродовж доби 147 бойових зіткнень

Окупанти втратили впродовж доби 1040 військовослужбовців

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА