Інтерфакс-Україна
19:44 07.10.2024

Виховательці, яка побила дитину на Львівщині, повідомлено про підозру - прокуратура

1 хв читати
Виховательці, яка побила дитину на Львівщині, повідомлено про підозру - прокуратура

Правоохоронці повідомили про підозру в побитті учениці виховательці навчально-реабілітаційного центру у Львівській області, її відсторонено від роботи, повідомила пресслужба Офісу генпрокурора.

Як повідомляють у телеграм-каналі Офісу генпрокурора в понеділок, їй інкримінують умисне заподіяння побоїв та вчинення інших насильницьких дій, що завдали фізичного болю неповнолітній (ч. 1 ст. 126 КК України).

"За даними слідства, вихователька, перебуваючи у кабінеті за своїм місцем роботи, побила ученицю навчально-реабілітаційного центру. Попередньо, між ними виник раптовий конфлікт, в ході якого підозрювана нанесла біля десяти ударів по тілу потерпілої предметом, схожим на указку. Після того, обороняючись, дівчинка вибила з її рук предмет, яким її били. Проте жінка на цьому не зупинилась і штовхнула ученицю на диван, де продовжила бити дитину долонею", - інформує Офіс генпрокурора.

Як повідомила пресслужба Національної поліції в телеграмі, відео з побиттям неповнолітньої в навчально-реабілітаційному центрі Львівщини було опубліковано сьогодні в соцмережах. Встановлено, що ця подія мала місце минулого року.

Слідчі дії тривають. Виховательку відсторонено від виконання службових обов'язків.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Омбудсман України звернувся до Чернівецького обласного ТЦК та СП та правоохоронців щодо випадку про незаконне утримання людей

Початок обміну тілами загиблих між Україною та РФ заплановано на наступний тиждень - Буданов

Міжнародний мистецький проєкт "Музика заради миру" презентовано у Києві

Група росіян, що просунулась у Кіндрашівці, не має логістики з основною групою військ - DeepState

Через удар російського БпЛА у Старому Салтові постраждали троє цивільних

В Офісі президента відбулася зустріч із німецькою делегацією, говорили про російську пропаганду

У лікарні помер ще один залізничник, що постраждав через влучання КАБами по Малій Південній залізниці в Харкові

У Чернівецькому ТЦК заявляють, що колишній бойовий медик Замрій "права на відстрочку не мав"

Ворог не полишає намірів зайти у Дніпропетровську область, але бійці 31 ОМБр мужньо тримають свою ділянку фронту

Короткочасні дощі та грози очікуються на більшій частині України у понеділок, на південному сході сильна спека

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА