Інтерфакс-Україна
16:30 17.11.2024

Окупанти вбили рибалку під час артобстрілу Шосткинського району, розпочато слідство

1 хв читати

Житель Шосткинського району Сумської області загинув у неділю під час артилерійського обстрілу, що вівся з російської території, повідомляють на сайті Офісу генерального прокурора України.

"Близько 13:00 окупанти з території російської федерації з артилерії обстріляли цивільну інфраструктуру Зноб-Новгородської громади Шосткинського району. Унаслідок атаки ворога загинув 73-річний чоловік, який рибалив на озері", - йдеться в повідомленні.

Крім того, внаслідок обстрілу було пошкоджено медичний заклад та сім приватних будинків.

Прокурори у взаємодії з іншими правоохоронцями документують наслідки обстрілів. Розпочато досудове розслідування за фактом порушення законів та звичаїв війни, поєднаного з умисним вбивством (ч. 2 ст. 438 Кримінального кодексу України).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Росіянам вдалося захопити Зелений Гай - Deep State

Путін запропонував заморозити фронт у Запорізькій та Херсонській областях в обмін на відхід України з Донбасу – журналіст із посиланням на джерело

Трамп підтримує план передачі території в обмін на мир в Україні – ЗМІ

Зустріч Коаліції охочих відбудеться в неділю

Туск: Гра за майбутнє України, безпеку Польщі та всієї Європи вступила у вирішальну фазу

Стармер: Вітаю відкритість Сполучених Штатів, разом з Європою, надати Україні надійні гарантії безпеки в рамках будь-якої угоди

Зеленський: Російська армія найближчими днями може спробувати посилити тиск і удари проти українських позицій

Трамп: Путін вимагає віддати йому весь Донбас – ЗМІ

Росіяни окупували два села на Донеччині – ОСУВ "Дніпро"

У неділю у північних, центральних областях України, на Закарпатті, Прикарпатті та Хмельниччині очікуються грози

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА