Інтерфакс-Україна
07:00 17.12.2024

США найближчими тижнями оголосять про нові санкції проти Грузії

1 хв читати
США найближчими тижнями оголосять про нові санкції проти Грузії

США готуються в найближчі тижні запровадити санкції щодо Грузії, повідомив у понеділок на брифінгу представник Держдепу Метью Міллер.

"Є санкції, які ми готові ввести найближчими тижнями", - заявив Міллер.

За словами представника Держдепу, США "дуже стурбовані станом демократії в Грузії".

Раніше Держдеп оголосив, що США призупинили стратегічне партнерство з Грузією у зв'язку з рішенням Тбілісі відкласти перемовини щодо вступу в Євросоюз та застосуванням сили проти протестувальників. Згодом держсекретар США Ентоні Блінкен засудив грузинську владу за дії щодо учасників акцій протесту проти призупинення євроінтеграції Грузії та пригрозив Тбілісі посиленням санкційного режиму.

13 грудня Держдеп заявив про заборону видачі американських віз окремим громадянам Грузії. Ці обмеження торкнулися 20 осіб, серед них міністри уряду, співробітники правоохоронних органів і служб безпеки, а також приватні особи.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Туск: Відповідальність за пошкодження будинку у Люблінському воєводстві лежить на Росії

Голова коордради БО "100% життя" не є військовослужбовцем Міноборони

Україна передала Єврокомісії звіт про виконання заходів для відкриття 1-го переговорного Кластера

Делегація міноборони ФРН приїхала в Україну переймати досвід ведення сучасної війни

"Дім Рональда МакДональда" очікує отримати дозвіл на будівництво на території Охматдиту в грудні-2025

Ракета, що пошкодила будинок під час атаки дронів РФ у Польщі, ймовірно випущена з польського F-16 – ЗМІ

Рада погодила утворення Спеціалізованих окружного та апеляційного адмінсудів

МВС: інформація про підвищення штрафів за порушення ПДР – це фейк, жодних змін не відбулося

У лікарні Ужгорода в палаті спалахнула пожежа, загинув пацієнт

Зеленський: поки Росія не відчуватиме своїх сильних втрат вона буде уникати реальної дипломатії та закінчення війни

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА