Інтерфакс-Україна
15:56 03.01.2025

Сибіга закликає Європу працювати разом, щоб відновити стабільність і нормальне життя в Сирії

1 хв читати
Сибіга закликає Європу працювати разом, щоб відновити стабільність і нормальне життя в Сирії

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга закликає Європу працювати разом, щоб відновити стабільність і нормальне життя в Сирії та регіоні загалом.

"Сьогоднішній візит до Сирії Жана-Ноеля Барро та Анналіни Бербок своєчасний і стратегічно важливий. Під час моїх переговорів у Дамаску на початку цього тижня я побачив великий потенціал для співпраці. Настав час для всієї Європи працювати разом, щоб відновити стабільність і нормальне життя в Сирії та ширшому регіоні", - написав Сибіга в соцмережі Х.

Як повідомлялося, міністри закордонних справ Франції та Німеччини Жан-Ноель Барро та Анналена Бербок здійснюють візит до Сирії 3 січня за мандатом Європейського Союзу. Глави МЗС мають зустрітися з новим лідером Сирії Ахмедом аль-Шараа, який очолює коаліцію, що включає радикальну ісламістську групу "Хаят Тахрір аш-Шам" (HTS).

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Зеленський обговорив із представниками країн НАТО посилення оборони України та захист енергосистеми перед зимою

Міноборони розробляє нові контракти для військових із визначеними термінами служби — Шмигаль

"Нафтогаз Біоенергія" очолив ексначальник управління ОГТСУ Каденський

Урсула фон дер Ляєн: ЄС надає енергетичну допомогу та працює над забезпеченням фінансової допомоги Україні

Норвегія 4-5 листопада прийматиме зустріч міністрів оборони JEF, очікується участь Шмигаля

Зеленський з дружиною зустрілись із захисниками, які втратили зір і проходять реабілітацію

У Вишгородському районі під Києвом відкрили рух мостом, який був зруйнований на початку вторгнення

Україна відкриває представництва з експорту зброї у Берліні та Копенгагені

Італія готує 12 пакет військової допомоги для України

На Дніпропетровщині 1 листопада ворог вдарив по центру населеного пункту, де не розташовано жодного плацу - 30-й Корпус морської піхоти

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА