Інтерфакс-Україна
19:25 03.02.2025

Сибіга шокований повідомленням про трагічну смерть громадянина України в Словаччині

1 хв читати
Сибіга шокований повідомленням про трагічну смерть громадянина України в Словаччині
Фото: МЗС України

Міністр закордонних справ України Андрій Сибіга "шокований" трагічною смертю громадянина України в Братиславі та не виключає фактор етнічної ворожнечі як одну з причин цього злочину.

"Шокований трагічною смертю громадянина України в Братиславі. Ми не можемо виключати етнічну ворожнечу як одну з причин цього злочину. На моє доручення наше посольство вже встановило контакт зі словацькою поліцією та омбудсменом. Ми вимагаємо неупередженого розслідування та притягнення винних до відповідальності", - написав Сибіга в соцмережі Х.

Як повідомило в понеділок словацьке видання Dennik N, співробітники міської поліції в Братиславі знайшли чоловіка, якого пограбували в четвер перед торговим центром Nivy. Лікарі швидкої допомоги доставили його з серйозними травмами голови і тіла до лікарні, де він помер у п'ятницю. За словами фельдшера, який надавав допомогу чоловікові, який походить з України, поранення, ймовірно, були нанесені озброєними спецпризначенцями. Про це повідомило телебачення TA3, яке підозрює, що на чоловіка напали співробітники приватної служби безпеки (SBS) і поліцейський патруль.

 

 

ЩЕ ЗА ТЕМОЮ

ОСТАННЄ

Нова модель оплати праці педпрацівників має запрацювати з 1 вересня 2026р. - Міносвіти

Зустріч української переговорної делегації з представниками США запланована на вечір у Давосі - джерело

Уряд напрацьовує рішення для допуску тварин у торгові мережі і заклади харчування

Віткофф заявляє, що на четвер заплановано його зустріч із Путіним

Президент підписав євроінтеграційний закон про здоров’я та благополуччя тварин, обіг ветпрепаратів

Метеорологиня Ганчук очолить команду 31-ї Української антарктичної експедиції

У разі реорганізації Інституту фізико-органічної хімії науковим співробітникам буде запропонована аналогічна посада в новій структурі - Міносвіти

Рютте та Навроцький: Головне питання для безпеки Європи - не Гренландія, а Україна

Підстав для введення надзвичайної ситуації в енергетиці в Харківській області наразі немає – Синєгубов

Понад 114 млн грн повернуто державі у справі про закупівлю вугілля для "Центренерго"

РЕКЛАМА
РЕКЛАМА

UKR.NET- новини з усієї України

РЕКЛАМА